Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
  • Відвідувань: 22
  • Переглядів: 26

КПВВ «Чаплинка» на кордоні з окупованим Кримом остаточно припинив роботу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

На адміністративному кордоні з Кримом залишилось працюючими два КПВВ. 

Починаючи з опівночі 19 жовтня, була зупинена робота контрольного пункту в’їзду-виїзду «Чаплинка»: припинено пропуск людей та транспортних засобів, заявляє Крим.Реалії.

«Рішення про припинення роботи зазначеного контрольного пункту в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї прийнято згідно з розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації від 8 жовтня 2021 №792 і за погодженням з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України» - таку інформацію надав помічник начальника прикордонного загону Іван Шевцов.

Також у відомстві зазначили, що наразі перетнути кордон з Кримом можна на КПВВ «Каланчак» та «Чонгар». Наразі ці КПВВ функціонують у штатному режимі. 

З 7 червня робота КПВВ «Чаплинка» була призупинена через проведення ремонтних робіт інфраструктури пропускного пункту, після чого завершення термінів ремонту неодноразово переносилось.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи