Важливість: 
5

Категорія:

Конкурс: проривні ідеї вірусної відеореклами Народного Оглядача

Свого часу Народний Оглядач "поставив на ноги" youtube-канал Intermarim.TV. Тепер час  Intermarim.TV допомогти в популяризації Народного Оглядача. Творимо рекламу разом!

noreklama.jpg

Народний Оглядач: Творимо новий світ!
Народний Оглядач: Творимо новий світ!

Влітку 2013 року був зареєстрований youtube-канал Народного Оглядача. З часом канал набув сучасної назви - Intermarium.TV, став регулярно виробляти власний відеопродукт. Це стало можливим завдяки об'єднанню техніки і фінансових зусиль засновників Народного Оглядача.

Тепер настав час, щоби Intermarium.TV допоміг Народному Оглядачеві. В який спосіб це можна зробити? Створити рекламу НО! І не просто рекламу, а справжнє вірусне відео. Вірусне відео - це коли у глядача виникає непереборне бажання поділитися ним зі своїми знайомими. В такий спосіб ефективно досягається наша мета: повідомити Світ про НО, розширити коло прихильнків.

Для створнення вірусного відео необхідна щонайменше проривна ідея. А може і готовий сценарій. Поза сумнівом, серед читачів і дописувачів НО є люди, які можуть вирішити це питання.

Будь-які ідеї, думки тощо пишіть тут у коментарях, або мені в приватних повідомленнях. Переможець “конкурсу” зможе очолити “Креативний Демос” (потім придумаємо, як це назвати) або стати креативним директором в демосі Intermarium.TV.  

Ось один з наших шедеврів: Мистецтво забувати 

А ось про демоси у первинному і повному варіанті: 

 

 

Наші інтереси: 

Вчимося творчості, взаємодії, росту!

Гравець: 
Віктор Макаренко

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка