Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Казахстан збирає референдум щодо виходу з Митного союзу

Для проведення референдуму його організаторам знадобиться 200 тис. підписів. На референдум планується винести питання про вихід республіки з Митного союзу та Єдиного економічного простору, про повернення державі приватизованих стратегічних підприємств, про заборону на будівництво атомної станції та про запровадження виборності акимів (голів адміністрацій) всіх рівнів.

Референдум ініціює опозиція Казахстану.

Про це стало відомо під час зборів ініціативної групи, які відбулися в Алма-Аті. У засіданні ініціативної групи взяли участь 500 осіб. Згідно з казахським законодавством, такої кількості цілком достатньо для проведення референдуму.

У числі підприємств, які планується повернути в держвласність, металургійні корпорації арселорміттал Теміртау, ENRC, Kazakhmys, Казцинк та Народний банк Казахстану.

За чинним законодавством Казахстану, для проведення референдуму ініціаторам необхідно зібрати не менше 200 тисяч підписів.

Нагадаємо, 6 березня в Москві Віктор Янукович домовився обговорити приєднання України до МС з трьома президентами - Росії, Казахстану і Білорусі.
 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача Богдан Ич.

Хай буде!