Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Інтермаріум-конференції в стилі TED – щоквартально і постійно у просторі Інституту Міжмор'я  

Категорія:

Від 26 березня 2017 року щоквартальні конференції нашого Intermarium Institute проводитимо у форматі, подібному до TED. Головна ідея в тому, що учасники нашої мережі самостійно реєструють свої виступи, а інші учасники своїм голосуванням визначають послідовність цих виступів – починаючи від того виступу, анонс якого набрав найбільше голосів.   

171216nash-ted.jpg

Ігор Каганець і Віктор Макаренко про наш TED
Ігор Каганець і Віктор Макаренко про наш TED
Приклад виступу на конференції TED:

В ідеалі, кожен виступаючий презентує свій проект, який водночас є демосом Міжмор’я. Тривалість виступу 10–15 хвилин.

Гарно виступити не важко: головне, щоб розповідь була щирою і з любов’ю до своєї справи.

Ось гарні рекомендації, корисні для успішного виступу:

Атмосфера на наших конференціях дуже доброзичлива, особливо щодо новачків. Тож сміло готуйте свій виступ, анонсуйте його у блозі і реєструйтесь на конференції.     

Порядок проведення конференцій Інституту Міжмор’я такий:

1. Чергові конференції проводяться щоквартально у найближчу неділю після рівнодення або сонцестояння, тобто в діапазоні від 21 до 27 числа березня, червня, вересня або грудня.

2. Засновник демосу, він же – здобувач вченого звання магістра і лідер проекту, публікує назву виступу з коротким анонсом і позначає його тегом «№ конференція», де № – номер чергової конференції Intermarium Institute.  

Для просування свого виступу здобувач може використовувати можливості платної реклами (оплата галами).  

3. Гравці Народного Оглядача мають можливість голосувати за представлені тези, у такий спосіб визначаючи послідовність виступів на конференції.

4. Учасник конференції підтверджує свою участь шляхом голосування за публікацію-оголошення чергової конференції (наприклад). Така автоматична реєстрація водночас є сплатою організаційного внеску галами (нашою ігровою валютою). Після цього зареєстрований учасник отримує персональне запрошення на конференцію з інформацією про час і місце її проведення.  

5. Під час конференції команда Intermarium.TV здійснює відеозапис виступу з наступним відеомонтажем і представленням на сайті «Народний Оглядач» у вигляді відеофільму. Таким чином, кожен виступаючий отримує відео-візитівку свого проекту, надзвичайно корисну для його просування, формування команди, залучення необхідних ресурсів, знайомства з однодумцями, і просто слави :)  

6. Після завершення запланованих виступів відбувається загальна інтелектуальна дискусія і фуршет – «свято живої їжі». Для цього беріть з собою мінеральну воду, яблука, банани, фініки, чорнослив, курагу, горішки, ельфійський хліб та іншу смакоту.

Отже, починаємо нове життя!  

Готуємо презентації проектів, анонсуємо їх у своїх блогах, голосуємо за те, що нам подобається, коментуємо і обговорюємо!

Хай Буде!  

Ось експериментальний прототип майбутніх виступів. Це просто, цікаво і весело: 

Наші інтереси: 

Творимо Український світ!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи