Важливість: 
5

Спецтема:

Ігрові імена та аватари: скидаємо вантаж минулого!

Для творення нової цивілізації потрібні нові люди. Один зі способів розриву зі старим світом і відкриття до світу нового – це зміна імені. Цей спосіб здавна застосовували в обрядах ініціацій (згадайте апостолів, що отримали імена Петро-Скеля та Воанергес-Сини-Блискавки). Цей спосіб використовувався і в українській традиції, зокрема, на Січі. Поставтеся відповідально до вибору ігрового імені - воно буде записане у ваш паспорт громадянина Третього Гетьманату.

Практичне творення нової цивілізації зараз відбувається на сайті SD.ORG.UA (Спільна Дія організованих українських аріїв). Учасникам сайту пропонується увійти в вільний простір і почати нове життя. При бажанні, це можна зробити під новим іменем.

Скидаємо вантаж минулого

Зауважимо, що в нинішньому світі є виразна тенденція до тотального контролю. Для цього створені розгалужені системи збору та інтеграції відомостей про всіх учасників інтернет-простору.  

Сайт  SD.ORG.UA дотримується протилежної політики: ми не збираємо відомостей про користувачів і нас не цікавить, ким вони були в «попередньому житті». Кожному гравцю дається шанс почати нове життя, знайти нових друзів, набути серед них авторитету, сформувати власні ігрові структури або увійти до вже існуючих. Всіх інших гравців також не цікавить ваше минуле: їх цікавить тільки ваше шляхетне теперішнє, з якого виросте ваше славне майбутнє. 

Існуючий ігровий простір ми використовуємо для моделювання нової цивілізації, яку ми називаємо Третім Гетьманатом. Після досягнення критичної кількості гравців та їх самоорганізації ми створимо систему громадянства цієї ігрової держави. У паспорт громадянина буде записане ваше ігрове ім’я. Саме під ним ви увійдете в історію творення нового світу. Саме воно перейде до ваших нащадків.

При бажанні, в якості ігрового можете використати ваше нинішнє ім’я та прізвище. Але це вже нікого не хвилює: в Етномережі всі імена вважаються ігровими.  

Ім’я – це доля

Як корабель назвеш, так він і попливе. Нове ім’я гравця – це його нова доля. Вона має бути щасливою і величною. 

Тому до вибору ігрового імені треба підійти ретельно і відповідально. Воно має бути таким, щоб гравець ним гордився, щоб йому приємно було його чути, щоб воно відбивало його ідеали і резонувало з його життєвою місією. 

Пам’ятайте, що  вас знатимуть у Третьому Гетьманаті тільки під ігровим іменем. На його основі судитимуть про вас при першому знайомстві: це ваша візитна картка.  Тому воно має бути таким, щоб викликати симпатію в інших гравців – чоловіків і жінок, старих і малих. Вдало підібране ім’я відбиває сутність людини та її світогляд, а тому полегшує знайомства, сприяє кращому взаєморозумінню і швидкому налагодженню співпраці.  

Ви можете послідовно випробувати різні імена. Більше того, ви навіть можете почати Гру одночасно під кількома різними іменами. Це допоможе швидше визначитися з основним ігровим іменем.

Обов’язкові вимоги до імені гравця: 

1. Воно має складатися з двох частин – імені та прізвища, написаних з великої букви.
2. Воно має бути милозвучним.
3. Воно має бути записане українськими буквами. 

Якщо сумніваєтесь щодо свого ігрового імені, то задумайтесь, чи назвали б ви ним вашу дитину.  

Аватар: ще одна візитка

Ваше зображення у профілі – це друга складова візитки, що миттєво формуватиме про вас перше враження. Аватар не буде зображуватися у паспорті громадянина Третього Гетьманату – він потрібен для полегшення спілкування в нашій етномережі. Спілкуючись з вами, людина буде дивитися на ваш аватар, а тому уявлятиме вас таким, яким ви є на зображенні.    

Кадрування зробіть так, щоб очі були на висоті 2/3 висоти зображення (Золотий перетин).

Ось зразок правильного кадрування:

Якщо у вас труднощі з кадруванням - надсилайте мені картинку на sensar[@]meta.ua: я покажу, як це робиться. 

Вибирайте гарне зображення для свого аватару: це має бути або ваше справжнє фото, або образ літературного персонажа, або кіногероя (в жодному разі це не може бути символ, тварина чи щось нелюдське). Аватар повинен викликати гарні емоції і симпатію до його носія, тоді в нашому просторі буде поширюватися гармонія і прагнення до співпраці.

Аватар має бути квадратним, мінімальний розмір 200 х 200 пікселів (може бути більший). 

Гравцями вважатимуться тільки ті зареєстровані користувачі, які дотримуються згаданих правил

Хай Буде!

Як зареєструватися? Див.: Реєстрація користувача - презентація 

Наші інтереси: 

Опановуємо інформаційну культуру Золотої ери.

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка