Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
8

Google змінив свій логотип на честь Дня Незалежності України

Сьогодні українські користувачі при заході на Google.com.ua або Google.com бачитимуть святковий doodle присвячений Дню Незалежності.

Дудл (doodle) – це видозмінений логотип пошуковика Google, який присвячений видатній події, і який можна побачити на сторінці пошуку.

Автором дудла став відомий український художник Владислав Єрко, один з найпопулярніших ілюстраторів книг. Практично всі дитячі книги з кольоровими ілюстраціями Владислава отримували нагороди на різних книжкових фестивалях.

Владислав Єрко розповів про ідею свого малюнка: «В дудлі до Дня Незалежності я хотів показати Україну як країну нових, чистих, вільних людей, країну миру і достатку, щасливу Україну. Символом цього є діти – ті, заради кого варто жити і будувати нову країну».

Дудли бувають як загальносвітові, так і для окремих країн, чи групи країн. Якщо дудл робиться під подію загальносвітового масштабу – його побачать всі. Якщо ж це подія цікава для однієї країни чи групи країн – то дудл на пошуковій сторінці побачать лише в них.

Ось так виглядав дудл до Дня Незалежності минулого року:

Google змінив свій логотип на честь Дня Незалежності України

А Ось підбірка дудлів до цієї дати з 2010 по 2012 рік:

Google змінив свій логотип на честь Дня Незалежності України

Поширити цю сторінку: