Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Google призупиняє монетизацію неправдивого контенту про війну з Україною

У зв’язку з війною в Україні Google AdSense зупиняє монетизацію контенту, який використовує, заперечує чи виправдовує війну. Про це компанія повідомила користувачів у листі. Скасують монетизацію матеріалів, які пропагують насильство або заперечують трагічні події.

22041406.png

Фото: pixabay.com

Обмеження також поширюється на меседжі про те, що жертви самі відповідальні за трагедію або використовують різні прийоми звинувачення жертви. Наприклад, заяви про те, що Україна здійснює геноцид або навмисно атакує власних громадян, повідомляє AIN.

З 26 лютого YouTube припинив монетизацію в Росії, однак, сервіси Google продовжили роботу.

Компанія також забанила канал Міністерства оборони Росії, пропагандиста Володимира Соловйова і боролася з дезінформацією на платформі.

Також ЗМІ пишуть про можливе закриття офісу Google у РФ. Джерела Bloomberg повідомляють, що компанія вже вивозить команду московського офісу. Там працює 244 людини, і компанія допомагає тим, хто зацікавлений у переїзді.

Наші інтереси: 

Боротися з країною-агресором усіма можливими методами.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи