Думки з приводу статті пані Зоріни "На світло вилазять єврейські таємниці"

Дуже правильний акцент, пані Зоріно. Звідси виникає краще цілісніше розуміння війни на Сході України.

 

В доповнення до цього відео треба дивитися і це - Першi перемовини онлайн мiж сепаратистами i бiйцями АТО 

Правильно ставиться питання - українців розділили (не важливо по якому питанню - мовному, політуподобань, чи ще якось !) і стравили у війні на Сході, яку і війною не визнають(!) для самознищення і звільнення території для чужаків (з відео пані Зоріни слідує, що виявляється зовсім не руських!).

Знову справджується приказка "Пани чубляться, а козаків чуби тріщать". У перемовинах обидві сторони це визнали і "дай, Боже(!)", щоб це послугувало відправною точкою для об'єднання єдинокровних - знову: почуймо голос крові - він промовляє: "Отямтеся! Вас хочуть (і вже) знищують вашими ж руками." Активна частина суспільства (ті які здатні до змін, але затуркані ворожими ідеями, через що схожі на маріонеток у чужій грі) методично знищується "воріженьками", або "вражою силою", як каже пане Анатолій Висота.

Вчора переглянув х/ф "Геймер"... крові багато, тому важкий для перегляду... у ньому головний герой бореться з творцем гри "Вбивці", який за допомогою нанокліток вживлених у мозок людей дозволяє керувати гравцям-геймерам керувати в реалі живими людьми (хоча геймер і відчуває, що він грає і перемагає чи програє, але в грі). 

Коротше подивіться і проведіть паралелі між трьома пазлами і у Вас складеться цілісна картинка, що роблять з українцями-русами ті кляті "воріженьки, чи клята сила": 1-"Першi перемовини онлайн мiж сепаратистами i бiйцями АТО"; 2-"Зачем Путин отобрал Крым"; 3- х/ф "Геймер".

Почути голос крові - саме це зараз першочергове завдання, яке має розвиватися паралельно з творенням нового світу. Бо старий зруйнується раніше, ніж створиться НАШ новий, бо зараз твориться ще один новий світ, але не наш ...без нас!

Гравець: 
Арсен Дубовик

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка