Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

«Друга армія світу» зазнає величезних втрат і не виконує свої завдання. «Якщо ми зупиняємо другу, то ми – перші»

Боротьба складна, виснажлива, є втрати. Бо ціна свободи висока. Але наше суспільство таке ж міцне, як і наша армія. Ми кожен на своєму місці  організовано робимо все для перемоги.

22030704.jpg

Фото: Міноборони

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр написала на своїй сторінці у Facebook:

"12-й день війни. 12-й день потужного опору. Опору, якого не очікував ворог. Опору, який вражає. Друга армія світу, як вони себе називали, несе величезні втрати і не може виконати поставлені перед нею задачі. Якщо ми зупиняємо другу, то ми – перші. За ці дні стало очевидно, що наша держава і суспільство добре загартовані війною. Ми вміємо воювати, ми вміємо забезпечувати свою армію, ми вміємо організувати волонтерський рух та стати в стрій. Усього за декілька днів ми централізовано розгорнули територіальну оборону, добровольчий рух – добровольчі формування територіальних громад, волонтерську допомогу. Ми кожен на своєму місці  організовано робимо все для перемоги. Ніякого хаосу нема.

Так, наша боротьба складна, виснажлива, є втрати. Бо ціна свободи висока. Але наше суспільство таке ж міцне, як і наша армія. За ці дні ми показали всьому світу – «не влізай сюди, бо вб’ють».

Наші задачі зараз такі:
- дотиснути ворога
- стати сильним тилом для нашої армії
- не схибити пам’ять загиблих, які вже віддали життя за Україну
Ми сильні!
Ми разом!
Ми переможемо!".

Наші інтереси: 

Україна переможе свого споконвічного ворога.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...