Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Де знайти нову еліту?

Це запитання лунає дедалі частіше. Люди, які його ставлять, нагадують радіолюбителя, який має довгохвильовий приймач і бідкається, що в ефірі немає FM-станцій. Уявімо собі Україну як чотириповерховий будинок...

На першому поверсі, який більше схожий на підвал, живуть нещасні, принижені, нерідко деградовані люди, які ні у що не вірять, страждають від хвороб, поганих звичок, бідності та інших «негараздів». Вони вважають, що навколо одні мерзотники, а Україна приречена і в неї немає жодного шансу піднятися. Вони нічого не хочуть робити для зміни ситуації. Цей життєвий простір називається простором страждань.

На другому поверсі також панують негативні емоції, проте тут вирує боротьба – одні нападають, інші відбиваються. Ніхто нікому не вірить, бо навколо повно хижаків, шахраїв і паразитів. Дедалі більше це нагадує бійку за рятувальні шлюпки на потопаючому «Титаніку». Золота мрія хижаків – урвати свій шматок і втекти закордон, мрія паразитів – смоктати до останнього.

В цьому просторі неможливо перемогти, адже це не простір перемоги, а простір боротьби. Вічної боротьби. Вся вітчизняна, прости господи, «політика» відбувається у цьому просторі. В бойовому запалі тут вже пообдирали стіни, поламали меблі, продали труби на металобрухт і почали розбирати опорні стіни. Народ зачаровано дивиться на цей гармидер, вболіває за «своїх паразитів» і проклинає «чужих», а фактично живить енергією весь цей гадючник.

Третій поверх – це простір пригод. В нього іноді потрапляють везунчики з другого поверху. На цьому поверсі також відбуваються бурхливі події, тут також може бути купа адреналіну, а проте вже переважають позитивні емоції. Тут багато неймовірних ситуацій і цікавих знайомств. Цей простір дуже мінливий, адже людина не здатна керувати всіма цими пригодами – пригоди керують людиною. Тут неможливо довго утриматися, тож незабаром людина або провалюється вниз, або піднімається вгору – на четвертий поверх.

Четвертий поверх – це простір волі. Про нього знають тільки ті, хто сюди вже потрапив. Для всіх інших це повна фантастика. Щоб потрапити на цей рівень буття, треба докласти зусиль і зробити свідомий Перехід-IV. Тут не відбувається негативних подій, тому простір волі – це простір безпеки. У цьому просторі людина керує своїм часом, а це головне мірило якості життя: багатство людини вимірюється кількістю часу, який вона може присвятити виконанню улюбленої роботи.

Тут зібралися гармонійні люди. Вони дивляться згори на війну, що триває на другому поверсі, і намагаються не втягуватися в тактичні бої, хоча інколи дуже хочеться. Адже вони знають, що стара система розвалиться без нас, але без нас не народиться новий світ. Тому концентруються на головному і енергійно роблять свою справу – ту, в яку вірять і яка приносить їм радість творчості.

Оце і є нова українська еліта. Це творці нової системи, засновники нової української нації і нової цивілізації. Як їх побачити? Іноді пересічні люди натрапляють на добрі плоди, створені новою елітою. Це можуть бути витвори мистецтва, що надихають людину і піднімають її догори. Це розумні книги, які впорядковують світогляд і вказують шлях. Це комп’ютерні програми, які допомагають в роботі і розкривають людський потенціал. Це можуть бути екологічні виробництва, гармонійні садиби зеленого туризму, школи народного танцю, творчі майстерні, туристичні клуби, гуртки самовдосконалення... Всюди, де ви напрапляєте на такого роду райські куточки, на ці «точки росту» нового життя – знайте, що за цим всім стоїть нова еліта. Вона концентрується на четвертому поверсі – у просторі волі і святості.

Як побачити нову еліту?
Треба піднятися у Простір волі.

Де сходинки на четвертий поверх?
Сходинок немає – є аеростат, повітряна куля. Щоб піднятися вгору, треба скинути баласт: вантаж страху, тривоги, заздрощів, образ, негативних емоцій, всього інформаційного бруду, накопиченого роками попереднього життя.

Як скинути вантаж?
Людина – це триєдина істота, вона має дух, душу і плоть. Тому працювати треба на всіх трьох рівнях: відновлювати правильний світогляд, очищувати психіку, вести здоровий спосіб життя. Для цього є сотні різних методик. Хто вже пройшов шлях знизу вгору, той може навчити інших мистецтву самоперетворення, поділитися досвідом, передати здобуті знання і підтвердити їхню істинність власним прикладом.

Ми можемо рекомендувати тільки те, що перевірили на собі:

1) Повернення до традиційних уявлень про природу людини і Всесвіту.

2) Очищення психіки і відновлення біоенергетики технологією Живе Слово.

3) Козацька їжа, фізична активність, правильний режим дня, п’ять тибетських перлин для оздоровлення і омолодження.

Хто вже зробив Четвертий Перехід?
Ті, що піднялися на четвертий поверх буття. Вони миттєво впізнають подібних до себе і легко об’єднуються в рої, сотні і полки Третього Гетьманату. Нова Українська нація і нова Українська держава твориться у просторі волі. Ми творимо чарівну країну – Країну мрій.

Тут збирається нова українська еліта. Тут їй ніхто не заважає творити, вона діє практично без опору навколишнього світу. Це неначе паралельна цивілізація. Ці оновлені українці допомагають іншим українцям оновитися, піднятися у простір волі і разом творити новий світ.

Але ж треба буде навести лад і на другому поверсі?
Як тільки еліта сформує власну систему, стара система сама розпадеться, тому що люди перестануть її підтримувати. Вони потягнуться туди, де лад і світло, справедливість і взаємна довіра, безпека і простір для творчості.

Врешті-решт, влада – це згода людей виконувати накази. Нинішня влада тримається на тому, що достатньо багато людей погоджується терпіти її насильство, несправедливість та ідіотизм. Проте таких людей стає все менше. Настане час, коли хижаки і паразити залишаться самі на другому поверсі буття. Тоді відбудеться самоліквідація старої системи – тому що «диявол знищує сам себе». Можливо, новій еліті навіть не доведеться поганити руки, здійснюючи дезінфекцію другого поверху.

Нинішня Україна нагадує перезрілий плід, з якого виростають чисті і здорові паростки нового життя. Це точки росту нової цивілізації. Їх творить нова українська еліта. Тому шукайте її там, де пульсує творчість і святість.

Хай Буде!
 

Стратегія води. Читацький клуб Перехід-IV 7 березня 2010 р. (мр3, 13 Мб)

Завантажити відео (68 Мб)

Завантажити відео з нижчою якістю (22 Мб) 

 


В тему:
Як стати брахманом
Центр і периферія, або пробудження Пульсара
Енергосоти для Третього Гетьманату
Вара – постіндустріальний монастир
Тризуб свободи і Дракон волі
Золоте правило етики, або Залізний закон розплати
Випуск 7 "Народного Оглядача": замовляйте для себе і родичів!
Держава-гвинтокрил. Інформаційна стратегія Третього Гетьманату
Відновлення порядку. Українська ідея третього тисячоліття. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
еліта
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Колись давно читав цю статтю, зараз вона актуальніша в 1000 разів!

Миролюбність і озброєність!

Коментарі

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Колись давно читав цю статтю, зараз вона актуальніша в 1000 разів!

Миролюбність і озброєність!