Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Борис Джонсон вважає, що перезавантаження відносин з Росією неможливе

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Британський прем'єр-міністр раніше думав, що Велика Британія може почати все спочатку з Росією. Про це Джонсон написав у своїй колонці для The Spectator.

«Я дійсно вважав, як, думаю, і багато інших міністрів закордонних справ і прем'єр-міністрів до мене, що ми можемо почати все спочатку з Росією. Що це велика країна, з якою ми боролися проти фашизму. Дуже, дуже прикро, що я був неправий», - написав Джонсон.

Хочеться зауважити, що  британські військові та розвідники прекрасно розуміють, що найбільшу загрозу безпеці країни становлять сьогодні не ісламістські терористичні угруповання, а Росія та інші держави-ізгої, такі як Іран

Також варто зазначити, що Росія використовує дезінформацію як зброю. Велика Британія не раз звинувачувала РФ у поширенні брехні.

Кремль перетворив дезінформацію на зброю і проводить цілеспрямовану кампанію із дестабілізації Заходу.

А після отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля в британському Солсбері, Велика Британія вислала 23 російських дипломата, яких ідентифікували як незареєстрованих офіцерів російської розвідки. 

 

Наші інтереси: 

Велика Британія зрозуміла сутність РФ. Тепер високопосадовець Великої Британії про неможливість мати справи з РФ говорить прямо і безкомпромісно.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи