Категорія:

Арійський фестиваль Перехід-IV: 8, 9, 10 липня 2015 р. у Східниці на Львівщині

Запрошуємо прихильників Великого Переходу на Арійський фестиваль практичного омолодження духу, душі і плоті у курортному містечку Східниця.

150623_shidnycya-2.jpg

Схі́дниця — всеукраїнський бальнеологічний курорт імені Омеляна Стоцького
Схі́дниця — всеукраїнський бальнеологічний курорт імені Омеляна Стоцького

Гасло і мета

Головне гасло фестивалю: Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Що таке Арійський фестиваль і як він проводиться? Дивись: Концепція арійського фестивалю: цілеспрямованість і деконцентрація

Головна мета: знайомство і невимушене спілкування прихильників Великого Переходу, очищення й оздоровлення, духовний розвиток, опанування розвиваючих практик, відпочинок.

Оздоровлюючий ефект досягається шляхом очищення організму смачною живою їжею, фізичною активністю, співами, інтелектуальними дискусіями, радісним спілкуванням зі здоровими людьми. 

Орієнтовна програма фестивалю

– Середа 8 липня

До обіду: Знайомство. Обговорення концепції нової Української держави, яка буде одночасно духовною громадою (аріянською Церквою), діловою структурою (глобальною корпорацією) і Арійською Стрілецькою Асоціацією.     

Після обіду: Арійське минуле України. Зустріч з дослідниками Ігорем Каганцем (книга «Арійський Стандарт»), Сергієм Піддубним (справжня історія української цивілізації), археологом Орестом Корчинським (історія Білих хорватів).

– Четвер 9 липня:

Обговорення перспектив нової Аріянської Церкви, ритуали,  еконаціоналізм. Майстер-клас із револьверної стрільби. Піша екскурсія до фортеці Тустань.   

– П’ятниця 10 липня:

Презентація еконаціоналізму. Підведення підсумків.

Як доїхати

До курортного смт. Східниця Львівської області можна доїхати маршрутними таксі зі Львова або Трускавця (відправляються прямо із залізничних вокзалів).

Порядок реєстрації і розміщення учасників

1. Первинна реєстрація відбувається шляхом голосування за цю статтю – тоді одразу будемо бачити, хто їде, і це буде заохоченням для тих, хто ще вагається.

2. Зареєстровані учасники самостійно бронюють собі місця у тих комплексах та садибах, які їм подобаються. Контакти на сайті  «Курорт Східниця» www.shidnitca.com

Згідно з попередньою домовленістю, садиби «Кременник», «Мозола» та оздоровчий центр Ігнатьєва можуть надати вегетаріанське харчування. Кількість номерів достатня, вартість  доступна. 

3. Після бронювання місць учасники фестивалю інформують про місце свого розміщення керівника оргкомітету: Ярдана Східна, тел.: (067) 9956440, (03248) 48345. Це нам дозволить побачити кількість учасників та географію їхнього розселення для ефективнішої організації заходу.

Навіть якщо не потрібне житло, все одно реєструйтеся за тел.:  (067) 9956440, (03248) 48345.

Про час і місце зібрання 8 липня зареєстровані учасники будуть повідомлені персонально.

До зустрічі на першому Арійському фестивалі!  

Чому Східниця? Бо бут сходяться шляхетні люди для творення нового світу!

Запитання і пропозиції пишіть у коментарях до цієї статті.

Хай Буде!

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка