Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Темношкіра “принцеса вікінгів”

Категорія:

Афро-американку Жасмин Кемпбел проголошено “Міс Фестиваль Вікінгів” , що відбудеться цього тижня під гаслом “Все – скандинавське” .

Місто Поулсбо (Poulsbo) в штаті Вашингтон на північному заході США було засновано скандинавськими переселенцями. На відзнаку цього кожен рік в Паулсбо відбувається “Viking Fest” – “Фестиваль Вікінгів”, основою якого є гасло “Все – скандинавське” (All things Scandinavian).

Цього року фестиваль відбудеться 19-20 травня. У проведеному заздалегідь конкурсі на отримання звання Міс Фестиваль Вікінгів (Miss Viking Fest) перемогла афро-американка Жасмин Кемпбел (Jasmine Campbell).

Як стверджують організатори фестивалю, вони вже зараз почали отримувати “расистські” та “агресивні” електронні листи від людей, здивованих таким розвитком подій і вважаючих, що “скандинави уявляються насамперед русявими європеоїдами”.

Про це організатори розповили представникам ЗМІ. В якості прикладу “расистського” та “агресивного” листа вони наводять таке: “Why should this Negro be queen of a festival honoring mostly blond-haired, blue-eyed White people?” (Чому ця негритянка повинна бути королевою фестивалю, що прославляє переважно русявих блакитнооких білих людей?)

Як стверджують організатори, електронні листи надходять переважно від людей з поза меж Поулсбо, а в самому місті до перемоги Жасмин Кемпбел поставились з великою повагою, і багато людей вітали її, зустрівши на вулиці. А електронні листи зараз вивчає поліція.

За іронією долі штат Вашингтон, вважається одним із найбільш “білих” штатів.

(За матеріалами KOMO RADIO-TV та National Vanguard)


----------------------------------------------------

В тему:

Смішна політкоректність

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи