Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
65

В Криму створюються незаконні воєнізовані угруповання

Категорія:

Українофоби почали підготовку бойовиків для подальшого повалення існуючого устрою. Робиться це відкрито і з відвертим викликом.

Минулого року українофоби з організації “Прорыв” засвітились тим, що влаштували антиукраїнський шабаш на Майдані Незалежності 15 жовтня. Свою ненависть до всього українського – від мови до самої держави України – вони регулярно демонструють на різних антиукраїнських мітингах під російськими прапорами в Криму та Одесі. Серед іншого, ця організація влаштовувала й символічну акцію від’єднання Криму від України (копали прикордонний рів), що вже є карним злочином – зазіхання на територіальну цілісність країни.

Але всього цього їм здалося замало. Тепер ці українофоби вирішили узятись за зброю.

4 травня по телеканалу “Інтер” в програмі “Подробности” був показаний сюжет про підготовку майбутніх антиукраїнських бойовиків. З дуже дивним коментарем.

Кореспондент із захопленням розповідав про “воєнно-патріотичний зліт”, про “патріотичне виховання” та інші гарні слова. При цьому на екрані демонстрували 14-16 річних російськомовних хлопців в камуфляжі з автоматами і пов’язками “Прорыв”, які відпрацьовували бойові дії із захоплення місцевості. Інструктори цих дій, як пояснив кореспондент, - ветерани спецназу. Вони навчають тактиці ведення бойових дій, топографії, орієнтуванню, курсу виживання.

Кореспондент пояснив, що в руках у хлопців – муляжі автоматів. Але коли на вас спрямовують муляж зброї, звідки ви знаєте, що це муляж? А де гарантія, що за деякий час ці хлопці знову не з’являться на Майдані Незалежності, але цього разу вже з “муляжами”?

На думку “Народного Оглядача” такі дії є справжнім викликом Україні. Перевіряється, як Україна буде реагувати. Якщо проковтне, то можна буде розширити військову підготовку і продовжити створення незаконних воєнізованих угруповань, які потім будуть використані для терористичної антидержавної діяльності. Між іншим, якщо не помиляюсь, то Дмитро Корчинський писав у книзі “Війна у натовпі”, що найкращими бойовиками є 15-16 річні хлопці, у яких ще молодий, здоровий організм і при тому відсутнє серйозне ставлення до смерті. Саме таких ми й бачили в телесюжеті.

То ж яким чином збираються реагувати українські органи безпеки (СБУ, МВС, Прокуратура, РНБО) на бойові навчання антидержавної підривної організації “Прорыв”, яка навіть і не приховує своє бажання ліквідувати Україну, як незалежну державу?

Постає також питання про організаторів та фінансистів підготовки антиукраїнських терористів. І про роль телеканалу “Інтер” у всій цій історії з інформаційною підготовкою виклику існуючій українській владі.

До речі, підготовка до другої світової війни в Європі починалась зі створення з фольксдойчів античеських та антипольських воєнізованих угруповань. І саме вони стали першою ударною силою, що починала терористичну діяльність у країнах, призначених на знищення. Закінчилось все це великою бідою.

Панове правоохоронці! Не доводіть до повторення подій 1938-39 років! У телеканалу “Інтер” є відеозапис, де показані організатори та учасники, які тільки готуються, але ще не стали терористами. У вас є можливість їх зупинити. В противному разі їх зупинить український народ, який засвоїв уроки історії. Але зробить він це зовсім іншими методами.