Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг виступив у Верховній Раді і процитував Тараса Шевченка

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

“Страшно впасти у кайдани, умирать в неволі, а ще гірше – спати, спати і спати на волі”, – зацитував генсек вірш “Минають дні, минають ночі”. Перед цим Столтенберг зазначив, що Українаяк суверенна як держава має право обирати власне майбутнє у сфері безпеки.

“Минулого разу мав честь виступати у парламенті 2 роки тому. Тоді я процитував Тараса Шевченка і я хочу ще раз процитувати”, – заявив Столтенберг. Столтенберг виступав в українському парламенті у липні 2017 року і тоді він також цитував вірш Шевченка “Мені однаково, чи буду”, нагадує Новинарня.

“Ніхто за межами країни не має право вето. Час сфер впливу пішов у минуле”, – сказав він.

“Свобода – це не просто право, це обов’язок діяти не просто у своїх власних інтересах, а у найкращих інтересах всіх людей”, – додав Столтенберг.

Північноатлантична рада НАТО, представники усіх 29 держав-членів Альянсу разом із генсеком Єнсом Столтенбергом, у середу, 30 жовтня, розпочали дводенний візит в Україну, відвідали Одесу та Київ.

Чотири кораблі НАТО вчора зайшли в Одеський порт у рамках патрулювання в Чорному морі. 

 

 

Наші інтереси: 

Співпраця з НАТО важлива для України. Виступ генерального секретаря НАТО - важливий сигнал.

Теги:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

Зверніть увагу, що НАТО чекає від України впровадження ухваленого закону про національну безпеку: "Цей новообраний парламент має історичну можливість змінити Україну на краще, і всі ви вже зробили потужний ривок. І я очікую впровадження закону про національну безпеку, який був ухвалений минулого рку, що передбачає парламентський контроль над відомствами безпеки, оборонними інститутами, а також реформування служби безпеки", - сказав Столтенберг.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Після такої блискучої промови і серії зустрічей, робота ВР має стати ще продуктивнішою.

Американський форсаж працює!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Блискуча і зворушлива промова генсека НАТО Столтенберга, який теж наголосив на спільних американсько-українських цінностей ВОЛІ й ДЕМОКРАТІЇ!

Як кажуть французи, ці слова не впадуть у вухо глухого :))

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Єнс Столтенберг своїм виступом у Верховній Раді показав зразок культури політики Заходу, до якого клоун Зе і його малокультурне і не дуже професійне оточення "радників" просто не доросли, які швидше за все є агентами впливу Кремля, бо мають переважно совкову ментальність.

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Цікаво, що більшість депутатів його оплескала, і в кінці навіть стоячки!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Андрій Ясун.

Хай спробують після такого звернення приймати не те що потрібно. Шановні депутати, - ви пильним наглядом НАТО! Спробуйте не використати цю історичну можливість, не впровадивши закон про національну безпеку! Шляк вас трафит наглий! Холєра вас возьме!..
Взагалі, у кожного депутата на столі повинен лежати томик "Кобзаря" (чи додаток у Смартфоні) і іструкція до нього зі словами: "Якщо маєте сумнів щодо прийняття якогось рішення, дивітся "Кобзар". Інакше приїде дядько з НАТО і прочитає вам Шевченка по одному місцю, щоб ви назавжди запам'ятали:

Цитата:
“Свобода – це не просто право, це обов’язок діяти не просто у своїх власних інтересах, а у найкращих інтересах всіх людей”

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Тільки в нас - без проклонів, Андрію.
Вони - питомі дияволу.
А ми працюємо зі знаннями, і переконанням.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !