Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Поляки пересіли на українські автобуси. Перші два автобуси вже вийшли на маршрути

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Автобуси вироблені на Запорізькому автомобілебудівному заводі. Полякам запропонували оптимальну вартість кілометра експлуатації. Також приділялася увага вимогам безпеки експлуатації, наявності опцій, які відповідають за комфорт пасажирів та відповідності жорстким екологічним стандартам Європейського Союзу.

Одинадцять міських автобусів ZAZ10C купить у України польська компанія Warbus. Перші два вже вийшли на вулиці населеного пункту Оборники у Великопольському воєводстві.

Поляки, які придбали автобуси, вироблені на Запорізькому автомобілебудівному заводі, запропонували оптимальну вартість кілометра експлуатації.

У рамках тендера основна увага приділялася вимогам безпеки експлуатації автобусної техніки, наявності опцій, які відповідають за комфорт пасажирів та відповідності жорстким екологічним стандартам Європейського Союзу.

За умовами контракту, ZAZ 10C повинні будуть відпрацювати сім років. Партія автобусів, що поставляються в Польщу, обладнана турбодизельними двигунами DEUTZ і CUMMINS, кондиціонером, рампою для коляски людей з обмеженими можливостями, а також автономним обігрівачем салону. Автобус розрахований на перевезення 61 пасажира.

Наші інтереси: 

Економічне співробітництво з Польщею важливо як для України, так і для Польщі.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Дивно. А у нас по дорогах таке лахміття їздить...

Зображення користувача Андрій Ясун.

На наші дороги шкода й пускати такі автобуси. Тому добре, що до Польщі продають. А потім, після семи років поляки поміняють на нові, а нам продадуть ці старі.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Класна "схема"!

Цитата:
після семи років поляки поміняють на нові, а нам продадуть ці старі
Зображення користувача Миро Продум.

Постіндустріальній Україні потрібні не автобуси, а легкомоторні літаки, квадрокоптери і дирижаблі. Гроші треба вкладати не в дороги, а в авіацію.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!