Важливість: 
3
Поляки пересіли на українські автобуси. Перші два автобуси вже вийшли на маршрути

Автобуси вироблені на Запорізькому автомобілебудівному заводі. Полякам запропонували оптимальну вартість кілометра експлуатації. Також приділялася увага вимогам безпеки експлуатації, наявності опцій, які відповідають за комфорт пасажирів та відповідності жорстким екологічним стандартам Європейського Союзу.

Одинадцять міських автобусів ZAZ10C купить у України польська компанія Warbus. Перші два вже вийшли на вулиці населеного пункту Оборники у Великопольському воєводстві.

Поляки, які придбали автобуси, вироблені на Запорізькому автомобілебудівному заводі, запропонували оптимальну вартість кілометра експлуатації.

У рамках тендера основна увага приділялася вимогам безпеки експлуатації автобусної техніки, наявності опцій, які відповідають за комфорт пасажирів та відповідності жорстким екологічним стандартам Європейського Союзу.

За умовами контракту, ZAZ 10C повинні будуть відпрацювати сім років. Партія автобусів, що поставляються в Польщу, обладнана турбодизельними двигунами DEUTZ і CUMMINS, кондиціонером, рампою для коляски людей з обмеженими можливостями, а також автономним обігрівачем салону. Автобус розрахований на перевезення 61 пасажира.

Наші інтереси: 

Економічне співробітництво з Польщею важливо як для України, так і для Польщі.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка