Проект Seafood: Море, переробка пластика і 3D друк

Сімейна пара зі Швейцарії, Дженніфер Градієнт і Фабіан Вісс, вирішила очистити морське узбережжя від пластикового сміття, створюючи з нього нові предмети на 3D принтері. Для цього вони перетворили свій міні фургон в мобільну лабораторію, в якій розмістили сам принтер, дробарку для пластику і екструдер. Загалом все, що необхідно для перетворення пластика на корисні речі.

Під час поїздки по берегах Іспанії, Франції та Марокко, Дженніфер і Фабіан почали збирати пластикове сміття: пластикові пляшки, кришечки, пляшки від шампуню. Загалом все, що було зроблено з поліетилену і поліпропілену.

Зібраний матеріал був пропущений через дробарку, потім екструдер, створюючи сировину, пластикову нитку, яку можна використовувати для створення обьектов на 3D принтері від компанії Ultimaker, що був спеціально модифікований під ці завдання.

З пластикового сміття вони «друкували» скребки для серфів, сонячні окуляри і різні сувеніри, які продавали відпочиваючим, заробляючи собі на дорогу.

Проект символічно так і назвали: "Морепродукти". Цей цікавий досвід демонструє потенціал 3D-друку в майбутній утилізації.

Поки що 3D принтери не надто доступні за ціною, але дуже скоро багато молодих людей візьмуть їх собі на озброєння, їздять по світу і переробляючи пластик на корисні речі або сувеніри, таким чином заробляючи собі на життя.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка