Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
45

Путін продає китайцям Сибір

Про це заявив російський журналіст Сергій Доренко, який розкритикував рішення влади РФ віддавати прикордонні землі Китаю. Він анонсував початок розвалу Росії. 

 Уряд Росії підписує контракти з Китаєм про продаж в оренду на 49 років прикордонних земель у Забайкальському краї. 150 тисяч гектарів здані в оренду на кабальних умовах: за рік китайці будуть сплачувати всього лише 5 доларів за один гектар, а отримані продукти або надра будуть доправляти собі.

За словами Доренка, це просто здача, продаж територій, особливо небезпечно, що ці землібіля кордону. “Через 49 років китайці проведуть там референдум і передадуть край в управління сусідній країні”. Усі знають, як у Китаї по-хижацьки експлуатують землю та природні ресурси. Через півстоліття вони знищать екологію у тому краї і продовжать рух на захід.

Росії немає ніякої економічної вигоди з цих договорів, хіба що особисте збагачення кількох зацікавлених осіб в органах влади. При цьому Доренко порівняв економіку Росії з китайською та американською. Поряд з цими країнами Росія – “повний нуль”. Відтак, Сергій Доренко анонсував цю подію як початок загибелі Росії.

 

 

Поширити цю сторінку: