Важливість: 
5
Третій Гетьманат – держава волонтерів

Нинішня народна війна часто ведеться всупереч саботажу існуючої державної машини. Це заохочує волонтерський рух довести козацьку модель до логічного завершення. Найкраща допомога сучасним козакам - заснування сучасної козацької держави! 

150401_kozaky.jpg

Життя триває: 367-й рік національно-визвольної війни
Життя триває: 367-й рік національно-визвольної війни

У 2014 році Україна здивувала весь світ безпрецедентним рухом волонтерів. За неймовірно короткий термін українці створили бойові батальйони і систему тилового забезпечення.

Вчинивши запеклий опір московській агресії, «прості українці» (насправді, дуже непрості) примусили владну верхівку захищати Україну і зламали плани її розчленування.  

Завдяки чому українцям вдалося миттєво створити ефективну і масову організацію? В умовах смертельної загрози спрацювала генетична пам’ять: українці згадали себе і просто відтворили козацьку модель самоорганізації. Що це таке?

Козацька модель стоїть на трьох китах:

1. Лідери. Центрами самоорганізації стають яскраві особистості – вільні, сміливі, ініціативні. Вони ні від кого не чекають вказівок, а просто починають робити те, у що вірять.

2. Добровольці. Навколо лідерів починають об’єднуватися прихильники. Кожен вибирає того лідера, який викликає найбільшу повагу і довіру. Якщо один лідер не виправдав сподівань, то добровольці приєднуються до іншого або самі стають лідерами.

3. Персональна відповідальність і самодисципліна. Добровольчі структури поводяться як високо дисципліновані, сильно мотивовані і чітко керовані підрозділи. Всі накази виконуються точно і негайно. «Все, що ми робимо, ми робимо добре». Лідер відповідає за всіх, хто йому довірився – подібно як батько відповідає за своїх дітей. Звідси давнє слово «атаман» – батько, буквально «тато-людина».    

Очевидно, що козацька модель нині активно працює. Кожна «мала армія» веде свою війну за Україну, координує дії  з іншими групами, шукає нових союзників.

Народна війна часто ведеться всупереч саботажу і відвертій зраді з боку існуючої державної машини. Це заохочує волонтерський рух довести козацьку модель до логічного завершення – заснування власної козацької держави Третій Гетьманат.

Чому Гетьманат? Тому що це форма державного устрою, основаного саме на описаній вище козацькій, «волонтерській» моделі.

Чому Третій? Тому що національно-визвольна війна, розпочата українським народом у 1648 році, триває і вимагає логічного завершення. Двома попередніми гетьманатами були козацькі держави Богдана Хмельницького та Павла Скоропадського. Третій Гетьманат переможе! 

Найкраща допомога сучасним козакам - заснування сучасної козацької держави! 

Наші інтереси: 

Рухаємось до української держави нового циклу. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка