Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Джемілєв вимагає від Порошенка повністю блокувати анексований Крим

Спецтема:

Екс-глава Меджлісу вважає, що це допоможе звільнити півострів від окупантів. Україна має оголосити повну блокаду анексованого Криму і не постачати на півострів ані продукти, ані світло чи воду.  

 Про це заявив колишній керівник Меджлісу, уповноважений президента України з прав кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

"Блокада насамперед викличе злість Аксьонова та Константинова, бо їм і так зараз несолодко...", - вважає він. За словами Джемілєва, кримчани готові терпіти нестатки, аби повернутися до складу України.

"Прості кримчани, які підтримують Україну, дзвонять мені кожен день і самі просять про це. Вони готові терпіти, аби звільнитися від окупантів", - запевнив екс-глава Меджлісу.

Джемілєв зазначив, що під час останньої розмови з президентом України Петром Порошенком порушував це питання, але не сказав, чи було прийнято якесь конкретне рішення. До того ж нардеп розповів, що відбувається з продуктами, що постачаються до Криму з материкової України зараз. За його словами, українські продукти потім опиняються на прилавках Росії - їх перевантажують під Сімферополем і відправляють далі через Керченську протоку. Частина українських продуктів, яка залишається на півострові, продається за завищеними цінами - на рівні російських цін.

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи