Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Microsoft попереджає, що Google читає всі електронні листи

Microsoft оголосив війну Google. Його критикують за те, що зміст кожного електронного листа його користувачів сканується, аби тарґетувати рекламу.

Майкрософт каже, що вражений тим, як Google використовує "особисту інформацію для отримання прибутку" і що більшість людей вважає сканування електронної пошти "вторгненням у приватне життя", пише Клер Картер у відомому британському виданні "The Telegraph".

Microsoft пояснює, чому Google читає листи користувачів - аби назбирати ключових слів для цільової реклами. І все це в прагненні зробити більше грошей. Боже, яке одкровення! А то Майкрософт не прагне побільше грошей заробити...

У ході опитування Microsoft виявив, що 83 % людей вважають, що сканування електронної пошти є вторгненням у їхнє приватне життя, а 93% сказали, що користувачі Gmail мають право відмовитися від послуги - а це на даний момент неможливо зробити, йдеться в статті.

Microsoft, що заробляє гроші, продаючи програмне забезпечення, запустив вебсайт keepyouremailprivate.com, де розповідається, як Google використовує електронні листи для свого збагачення.

На початку 2013 року, у Microsoft вже робили подібні заяви. Нинішня кампанія проти Google носить назву «Зберігай свою пошту приватною». 

Скануючи листи, Google шукає ключові слова для здійснення рекламних розсилок. Наприклад, якщо в листі йшлося про кота, то автор повідомлення незабаром отримає рекламу продуктів для домашніх улюбленців. Хто пише про розлучення, хай очікує на рекламу послуг юристів, що спеціалізуються на розлученнях.

Очевидно, що Microsoft таким чином хоче просунути свій поштовий сервіс Outlook.com. У компанії підкреслюють, що на відміну від Google вони пошту своїх клієнтів не читають. Про це прямо заявив директор стратегій Microsoft Білл Кокс  (Bill Cox).

У Google наразі відреагували наступним чином: «Ми не розсилаємо рекламу, що ґрунтується на делікатній інформації, як то про расу, релігію, сексуальну орієнтацію чи фінансові питання».

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Кращий коментар

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Чим гостріше вони конкуруватимуть, тим краще для нас.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Чим гостріше вони конкуруватимуть, тим краще для нас.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Ірина Висота.
0
Ще не підтримано

І не диво. Все, що висвічується в інтернеті, кимось переглядається та фіксується. Хочемо ми цього, чи ні.

Твори!!!

Зображення користувача Воїн Світло.
0
Ще не підтримано

Це добре! Маємо економію на рекламі.

Пройти будь-яке випробування - піти на випробування. Це неминуче.