Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

МОСКОВСЬКЕ ШПИГУНСТВО. Ірландська поліція підтвердила, що т.з. «посольства Росії» — кубла кремлівських шпигунів і терористів

За повідомленнями ЗМІ Ірландії, ірландська поліція приступила 11 жовтня до розслідування злочинної діяльності так званого «посольства Росії в Дубліні» за підозрою у фабрикації ірландських паспортів.
За повідомленнями ЗМІ Ірландії, ірландська поліція приступила 11 жовтня до розслідування злочинної діяльності так званого «посольства Росії в Дубліні» за підозрою у фабрикації ірландських паспортів. Як з’ясувалося в ході літніх арештів 10 російських шпигунів в США, у них опинилися на руках аж 6 фальшивих ірландських паспортів, підроблених на основі справжніх закордонних паспортів ірландських громадян, з їх іменами, прізвищами і іншими паспортними даними.

Ці громадяни Ірландії звернулися свого часу в російське кубло «посольство Росії в Дубліні» з клопотанням про видачу їм російських туристичних віз.

Візи видаються «посольством» протягом 2 тижнів. Це час більш, ніж достатній для того, щоб можна було скопіювати і виготовити імітацію справжнього паспорта. На території Росії жодне відомство не забирає собі паспорта іноземних туристів. Тому підроблювати паспорти росіяни могли тільки в своєму «посольстві» в Дубліні.

МЗС Ірландії зажадав 12 жовтня від «посольства Росії» роз’яснень, чому воно підроблює ірландські паспорти. «Посольство» відповіло МЗС, що воно надішле відповідний запит до Москви.

Офіційний ватажок російських шпигунів, терористів і злодіїв в Ірландії, «посол Росії» Тімошкин «виразив заклопотаність» і погрозив уряду Ірландії через ірландські ЗМІ зривом триваючих зараз переговорів за двосторонньою угодою про усиновлення дітей, пише дублінська газетаThe Irish Times.

Більшість, але не всі ірландські закордонні паспорти були підроблені кублом «посольство Росії в Дубліні» до 2005 року, коли Ірландія ввела додаткові захисні заходи на бланках паспортів, щоб їх було важче підроблювати терористам і шпигунам. Як запобіжний засіб всім 6 ірландцям, паспорти яких скопіювала і підроблювала російська тербанда «Посольство Росії в Дубліні», після розгрому російської шпигунської мережі органами ФБР в США були видані закордонні паспорти нового зразка.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи