Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

25 вересня - спільна молитва за Україну

Категорія:

Щомісяця 6-го і 25-го числа о шостій годині ранку за Київським часом прихильники Живого Слова всього світу здійснюють одночасне читання 10-ї форми Живого Слова. Мета – включення в егрегор України та його посилення, а також оздоровчий енергетичний обмін.

Точно встановлено, що колективне читання Живого Слова дає відчутно сильніші результати в порівнянні з індивідуальним читанням.Десята форма ЖС була створена автором технології «Живе Слово», головним лікарем Інституту метафізичних досліджень «Перехід-IV» Олександром Філатовичем на прохання українців, які зцілилися, гармонізували своє життя і захотіли безкорисно зробити щось добре для України. Тому ця форма творилась як засіб очищення, посилення і стуктурування егрегору України.Проте практичне застосування цієї форми дало несподівані результати для тих, хто її застосовував. Згідно з накопиченим досвідом, форма 10 Живого Слова притягує до людини матеріальні ресурси і посилює її біологічну життєспроможність. Це виражається в відчутному поліпшенні матеріального стану і активізації 1-го та 2-го енергетичного центрів (дві нижні чакри).Чому для колективної практики вибрали 6-й і 25-й день місяця?Тому що 6 – це число перетворення, актуальності («тут і тепер») і бізнесового успіху. Це також число Велеса – бога-егрегора святості, мудрості, чесності, мистецтв, зцілення і багатства.25 – це число боголюдини (число Ісуса Хреста). Відповідно, 25 – це також число технології оновлення, омолодження і оздоровлення «Живе Слово».Шоста ранку – це стандартний початок арійської доби. Це найсильніший час для планування поточного дня і стратегічного програмування майбутнього.Форма 10 діє тоді, коли людина, що її читає, перебуває в стані чистоти. Тому перед її застосуванням потрібно пройти базовий курс оновлення універсальними формами 1-4. Проте бувають винятки, наприклад, з дітьми та підлітками, які отримали позитивні результати вже після кількаразового читання форми 10 без досвіду оновлення базовими універсальними формами.Бажаючі долучитися до колективного читання, які ще не пройшли базовий курс, можуть у цей час – з 6-ї години ранку – читати будь-яку наявну в них форму ЖС.Обговорення результатів колективного читання і обмін досвідом здійснюються на форумі журналу Перехід-IV http://phorum.sd.org.ua.Перший досвід спільного читання Живого Слова було здобуто 25 серпня 2010 р. За відгуками учасників цієї колективної молитви (літургії):1) майже всі учасники пережили особливі фізичні та емоційні відчуття з елементами розширення свідомості;2) більшість участників зауважили, що у цей день надзвичайно вдало розвивалися справи, неначе було особливе сприяння Всесвіту;3) деяким учасникам почали снитися гарні віщі сни на тему Живого Слова і прекрасного майбутнього України.Якщо ви ще не практикуєте оновлення Живим Словом, але бажаєте долучитися до його сили – пишіть на sensar @ meta.uaХай Буде!
Мамай і Покрова - егрегор України. Скульптор Володимир Наконечний (Січеслав, проект 7514)

В тему:ЕгрегориЖиве Слово творить державуСтруктура Арійської релігії (відео, аудіо)Тільки для засновників Третього Гетьманату – FORUM.SD.ORG.UAПророцтво про Третій Гетьманат

В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи