Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Тільки для засновників Третього Гетьманату – FORUM.SD.ORG.UA

Категорія:

22 лютого минув місяць від офіційного старту висування делегатів на Конституційні Збори з заснування глобальної української національної держави-корпорації. Сьогодні робимо наступний крок!

Чимало активних українців вже сформували свої рої, тобто зібрали понад 10 підписів на підтримку нової держави. Для того, щоб легше було знайти інших ройових на своїй території і разом створити сотню ТГ, створено сайт FORUM.SD.ORG.UAПростори планети Земля, де компактно проживають українці, розділені на паланки (полкові території). Всього в Україні 225 паланок, за кордоном – 76 паланок. Стартова чисельність полку – 300 осіб, повноцінний полк повинен мати не менше тисячі. По мірі зростання чисельності на території поселення можуть створюватися нові полки. Загальна кількість полків ТГ не може перевищувати 500.Окрім територіальних полків, створюється екстериторіальний полк зі спеціалізованими підрозділами (роями і сотнями) для виконання функцій пропаганди, освіти, програмування, фінансів, торгівлі, туризму, транспорту тощо.Кожний полк висуває свого делегата на Конституційні збори. Якщо полк не встигне сформуватися до 22 червня 2010 року, то функції Делегата виконуватиме місцевий сотник.Кожний засновник ТГ при реєстрації може вказати на мапі світу своє місцезнаходження. Геоінформаційна система форуму дозволяє легко знайти на території своєї паланки інших ройових і сотників для формування полку.Програмне забезпечення форуму постійно розвивається, з’являються нові можливості для зареєстрованих користувачів. Пропозиції щодо вдосконалення форуму надсилайте його адміністратору.Стратегія творення ТГ основується на мистецтві перемагати:«Кращий спосіб виграти війну – взагалі її не вести. Кращий спосіб знищити ворога – це зробити його другом.Тверде об тверде – лише іскри сиплються. Обидві сторони зазнають великих втрат. Кривавий варіант роззброєння.Вдарити твердим по порожньому – ось істинне мистецтво. Не намагатись бути сильнішим ворога, а знаходити, де ворог слабкіший за вас.Нехай у нього сто тисяч воїнів, а у мене сто. Але нехай мої сто оточать його десять і переможуть. Перемога мене посилить, а його ослабить. Справа не в тому, щоб мати чисельнішу і сильнішу армію, а в мистецтві бути сильнішим супротивника в потрібний момент і в потрібному місці.Будь-яка перемога має бути порівняно легкою. Для цього досвідчений у військовій справі спочатку бере плуг, і лише потім – зброю. Забезпечує міцний тил і достатні запаси. Ухиляється від поєдинку, доки сил недостатньо»
.Радіймо і працюймо! З кожним днем система ТГ стає все сильнішою. Натомість паразитична антисистема з кожним днем стає все слабкішою. Неминуче настане момент нашої перемоги – і тоді Україна рине вперед!Хай Буде!

Географія читачів "Народного Оглядача".

В тему:Заснування Третього Гетьманату в запитаннях і відповідях (оновлюється щоденно)Пророцтво про Третій ГетьманатСонячний аеростат, або Як позбутися паразитівКлінч, або Велика нагодаПодарунок для Третього ГетьманатуВипуск 4 «Народного Оглядача» – для ройових і сотників Третього ГетьманатуВідверта розмова про Третій Гетьманат на Радіо Культура (аудіо)Ігор Каганець на УТ-1 про «Пшеницю без куколю» і Третій Гетьманат (відео)У животі вагітної жінки розмовляють віруючий і невіруючий немовлятаПерехід-IV: чоловічий і жіночий полюси Третього ГетьманатуЮщенко був проектом нейтралізації України. Тягар скинуто. Повний вперед!2010: виходимо у Простір волі!Український консенсусВисуваємо делегатів на Конституційні Збори УкраїниСтань засновником Третього Гетьманату!Грааль-2010Сатьяграха Ганді, або Духовний фундамент громадського спротивуМандат делегата Конституційних Зборів України (doc)Мандат делегата Конституційних Зборів України (pdf)Перелік статей, присвячених Третьому Гетьманату

В тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи