Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Лохотрон "свинячий грип" - це надприбутки недоторканих

Категорія:

Компанія Roche заробила на "Таміфлю" $ 1 млрд. Фармкомпанії не встигають виготовляти маски.

Доходи компанії Roche від продажу препарату Таміфлю, який сьогодні вважається начебто найбільш ефективним проти грипу, з моменту появи нового вірусу A/H1N1 в квітні цього року зросли в 10 разів - до близько 1 млрд. дол.

За даними Puls Biznesu, завдяки паніці серед населення через новий вірус грипу збільшують свої доходи і прибутки інші фармацевтичні компанії, які, крім ліків, виробляють маски.

"Фірма 3M в останньому кварталі продала їх на 100 млн. доларів, а виконавчий директор компанії Пет Кембел визнає, що з травня фабрики ледь встигають їх виготовляти", - відзначає бізнес-видання. Другий світовий гігант Kimberley-Clark (власник марок Kleenex і Huggies) за цей же період збільшив доходи на 40%.

Видання також згадало випадок з двома поляками, затриманими в центрі Львова українською міліцією за нелегальний продаж масок. Ці маски вони продавали в 10 разів дорожче, ніж вони коштують в Польщі.

Puls Biznesu також відзначив, що Domestos у недавній своїй рекламі використав тезу, що це засіб "вбиває вірус грипу", а найпопулярніша пошукова система google створила новий сервіс google flu trends, який показує на карті світу місця, уражені епідемією грипу.

Як повідомлялося раніше, уряд України заявив про намір закупити близько 1 млн. доз Таміфлю, половина з якого вже доставлена в Україну.

Trust.ua
 


В тему:

Свинячий грип став золотою жилою для фармацевтів

Доктор Леонард Горовіц: Свинячий грип — біологічна диверсія проти людства

Бидлоеліта проти Юрія Збітнєва

Чому Тимошенко піарить отруту "Таміфлю"

Отрута «Таміфлю». Цікаво: вони справді ідіоти чи придурюються?

«Свинячий» грип: афера, загроза чи сила піару?

Ви вже отримали користь від лохотрону «Свинячий грип»?

Як лікують свинячий грип в цивілізованих країнах (відео)
 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...