Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

40 день Українцеві. Пам’яті Богдана Паздерського

Я мало знав Богдана. Познайомилися десь наприкінці 90-х – національне зрушення, вибори, листівки, мітинги… Отаке все. Потім зрідка зустрічав його в автобусі, говорили про се, про те – він працював у міністерстві економіки, розповідав, як там шкодять Україні її вороги.

Потім з повагою читав, як Богдан сам-один бореться з українську мову у своєму міністерстві, як він став супроти донецьких заброд, судився з ними – й переміг! Ще пізніше долинали вістки, що він затіяв таку саму судову тяганину з чєрнавєцкім – і не сумнівався, що переможе…22 січня Українознавчий клуб «Спадщина» відзначав своє 20-річчя. Прийшов і Богдан. Я майже не встиг з ним поспілкуватись, от тільки зробив три знімки.А 25 січня Богданові проломили голову… 28-го він помер… Поповнив довжелезний перелік загиблих Українців – Анатолій Таран, Вадим Бойко, В.Чорновіл, А.Єрмак, О.Ємець, Ю.Оробець…Згадайте всіх небайдужих українців, що передчасно пішли з життя. Їх убили. Я в цьому переконаний.

В тему:Слово пам’яті про правозахисника Богдана ПаздерськогоУкраїнський патріот Марко КаганецьВетеран УПА Стефанія ЯницькаВійна з саламандрами. Пам’яті Олени Пчілки (Ольги Петрівни Драгоманової-Косач)Правда, засвідчена кров’ю. Пам’яті Івана ФранкаЧесть і СлаваГерої не вмирають. Про отамана Зеленого і повстанський рух початку 20 ст. на ТрипільщиніКозацький чорний ангелСхід і Захід разом. Витоки Української Повстанчої АрміїНескоренийТри шляхи (аудіо)В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи