Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Конфліктні батьки передають конфліктні гени своїм дітям

Світ:

На подружні конфлікти впливають особливості батьків, включно з їхніми генами. І ці гени передаються дітям. К. Пейдж Гарден з університету Вірджинії, що в Шарлотсвіл, разом з колегами дійшли такого висновку в результаті дослідження 1045 дорослих близнюків та їхніх дітей.

Деякі пари близнюків були однаковими – це означає, що в них були однаковими усі гени. Інші були братніми – тільки деякі їхні гени були однаковими. Дослідники досліджували вплив генів і оточення на поведінку людини. І виявили, що генетичні впливи грали важливу роль у подружніх конфліктах батьків, а гени, в свою чергу, пояснювали зв’язок між подружньою незгодою і проблемами дитячої поведінки.Гени впливають на риси характеру особистості, включно з тими, що роблять людей більше чи менше схильними до конфронтації. На думку Гарден, можливо, що гени, які відповідають за ризиковість, пошуки сенсацій та інші аспекти антисоціальної поведінки, можуть робити батьків більш схильними до сутичок. І коли ці гени передаються їхнім дітям, дуже ймовірно, що вони призводять до проблем поведінки.При цьому дослідники наголошують: конфлікти між батьками також шкодять їхнім дітям. Навіть якщо гени важливіші у довготривалих серйозних поведінкових проблемах.Переклад з англійської Олени КаганецьДжерело: Born to be bad? Genetic research says maybe-----------------------------

В тему:Жорстокість передається спадковоЗими сприяють вашим генамЄвгеніка для України

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».