Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Американцям почали вшивати мікрочіпи для стеження

Категорія:

Американська компанія, що створює устаткування для прихованого спостереження, як експеримент імплантувала мікрочіпи в передпліччя двох своїх співробітників.

Метою імплантації був не науковий інтерес, а можливість обмежити доступ цих людей в приміщення, де зберігається секретна інформація. У цьому сенсі картки-проходки і кодові замки - вчорашній день в порівнянні з можливістю сканування сітківки ока і мікрочіпом. Тому керівництво компанії і запропонувало двом співробітникам "добровільно" здійснити їх план.

Інформація про це просочилася в ЗМІ і викликала масу суперечок, оскільки це перший в світовій практиці випадок імплантації пристрою, що дозволяє встановити особу людини і постійно відстежувати її місцезнаходження. Американські захисники прав людини упевнені, що розповсюдження нової технології здатне зруйнувати приватне життя громадян.

Імплантація мікрочіпа в людський організм стала причиною для гострої полеміки законодавців відразу декількох штатів США, зокрема Каліфорнії та Техасу. А в таких штатах як Вісконсін і Північна Дакота незабаром був прийнятий закон, згідно з яким насильницька імплантація мікрочіпів в людське тіло заборонена, повідомляє Lenta.ru.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи