Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Французький мусульманин ув’язнений за напад на гінеколога

Суд Парижу засудив до 6-місячного ув’язнення французького мусульманина, який напав на гінеколога-чоловіка за обстеження його [тобто мусульманина] дружини одразу після важких пологів, під приводом того, що це суперечить ісламу.

Минулого листопада Фоад бен Муса (Fouad ben Moussa) вломився у пологову палату у паризькій лікарні й почав штовхати, ляскати та лаяти доктора Жана-Франкоса Оури (Dr Jean-Francois Oury), коли той проводив огляд жінки після важких пологів, повідомив у середу [24 січня] прокурор суду.Поліція вимушена була втрутитись, щоб зупинити його.Бен Муса, 23-річний водій вантажівки, вибачився за напад і заявив, що він вимагав лікаря-жінку. Французькі державні лікарні виконують подібні вимоги, коли є відповідний персонал, проте попереджають, що пацієнти повинні приймати допомогу тих лікарів, що чергують.“Це громадське й світське місце,” – заявив Джордж Голікс (Georges Holleaux), представник звинувачення від імені державної лікарні, де стався напад. – “Це не місце, де хтось може посилатись на релігію, вимагаючи особливого підходу.”Французькі ЗМІ повідомляли в останні роки про випадки, коли мусульмани-чоловіки не дозволяли лікарям-чоловікам обстежувати своїх дружин, в тому числі й з застосуванням насильства, але судових процесів проти них майже не було.5 мільйонів французьких мусульман складають 8% населення Франції. Це найбільша в Європі ісламська меншина.

French Muslim jailed for attacking gynaecologist

“Reuters”, 25 січня 2007.Переклав Володимир Щербина

----------------------------------------------------В тему:Мусульмани хочуть ісламську систему охорони здоров'яДоповідь білого доктораРасова війна: саудити забороняють букву "Х"Перемога для свиней: Франція забороняє супВ Італії зростає число мусульмано-католицьких шлюбівОкупаціяУ 2050 році іммігранти складатимуть третину населення ГолландіїУ Франції зростає рівень народжуваностіВ Лондоні жінка-полісмен відмовилась потиснути рукиВ тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи