Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Пиркало проти гомофобії. Ліберастична комедія

Категорія:

Дуже зворушливо виглядає, як ліберасти залякують українців расизмом, антисемітизмом і гомофобією. Знайшли чим лякати :).
Якась Світлана Пиркало у своєму дописі “Книжка року Бі-Бі-Сі - для расистів і цікавих” роз’яснила причини зняття лідера читацького голосування праці Ігоря Каганця “Пшениця без куколю” з конкурсу: «...чудовий взірець расизму пана Каганця», « ...витвір пана Каганця ми не мусили справді допускати до конкурсу», «Наступного року в нашому конкурсі буде нове правило: книжки расистського, антисемітського, гомофобского і т.ін. характеру участі в ньому не беруть». Дуже зворушливо виглядає, як ліберасти залякують українців расизмом, антисемітизмом і гомофобією. Знайшли чим лякати :).

Можливо, Пиркало сама не розуміє, що сказала та під чим підписалася. Тоді треба їй допомогти, називаючи речі своїми іменами. Невже вона вважає, що українські трудящі повинні лояльно ставитися до дегенератів тому, що так хоче Пиркало? Дивні побажання. Не більше.

Отже, Світлана Пиркало не любить расистів, антисемітів, гомофобів. Світлана Пиркало - за змішування рас, за семітів та за гомосексуалістів, лесбіянок, педофілів, капрофагів та інших безневинних жертв нехороших фашистів-ксенофобів. Ніхто її за язика не тягнув.

Але ми – не пиркали. Між нами нема нічого спільного. Ми, на відміну від них, – нормальні. Тому жодного відношення до них, їхніх конкурсів, їхнього дегенеративного мистецтва не маємо.

Третій Гетьманат перебування на території країни збоченців не передбачає .


Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи