Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Youtube видалив десятки тисяч дізлайків під відео Байдена на офіційному каналі Білого Дому

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Користувачі платформи помітили, що під декількома відеороликами Білого дому дізлайкі зникають тисячами, і почали публікувати скріншоти «до» і «після» в соціальних мережах.

«Ютуб» повідомив The Epoch Times, що відстежує активність користувачів, щоб виявляти й видаляти дії, які він вважає спамом. У випадку з відео Байдена механізм спрацював так, як задумано.

Незрозуміло, як «Ютуб» розрізняє справжню і фальсифіковану активність користувачів. Компанія поки не відповіла на це питання.

«Ютуб» і його власник «Гугл» вже давно стикаються зі звинуваченнями в політичній упередженості.

Компанії заявили, що їхні продукти розробляються і використовуються як політично нейтральні, але облікові записи співробітників і витік внутрішніх матеріалів вказують на те, що компанії дійсно впроваджують політичну цензуру у свої продукти.

За словами психолога Роберта Епштейна, який зібрав команду з 700 виборців, щоб відстежувати, які результати вони отримували від цих каналів, «Гугл» вплинув на мільйони голосів на президентських виборах 3 листопада 2020 року. Він нав'язував користувачам свою політичну повістку в якості результатів пошуку, нагадувань, пошукових пропозицій і новинних стрічок перед виборами.

Після виборів «Ютуб» заборонив контент, в якому говорилося про шахрайство з голосами на виборах. Це стверджував і колишній президент США Дональд Трамп, і багато інших політиків та діячів.

Обвинувачення не було розглянуто в суді, хоча воно підтверджується значною кількістю доказів, включаючи сотні письмових свідчень під присягою та аналіз статистичних аномалій.

Згідно з рейтингом Alexa, «Гугл» і «Ютуб» – два найпопулярніші сайти у світі. І республіканці, і демократи висловлюють занепокоєння з приводу величезної влади «Гугл» і кількох інших технологічних гігантів, які можуть контролювати громадську думку і маніпулювати ним.

Наші інтереси: 

Розуміти, що Гугл і Ютюб просто займаються цензурою і зачищенням всього і всіх, хто з ними не згодний.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Комментарии

Аватар пользователя Володимир Щербина

Пікантність ситуації в тому, що Роберт Епштейн - давній прихильник Демократичної партії США. При тому саме він першим забив на сполох, що "big tech" впроваджують цензуру проти Республіканської партії.

Якби і в Демократичній, і в Республіканській партіях більшість складали такі порядні люди, як Роберт Епштейн - то питання фальсифікації виборів взагалі би не стояло.

Творю, отже існую.