Аватар пользователя Ігор Каганець
Ігор Каганець
  • Visits: 33
  • Хиты: 34

Пошукова система Всесвіт: проводимо експеримент з практичної метафізики (+аудіо)

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Увага, починаємо експеримент з практичної метафізики. Заходимо в будь-яку пошукову систему Інтернету і набираємо ключові слова «злочин, брехня, убивці». Ого! В якому жахливому світі ми живемо! - навколо суцільні страждання, а більшість населення – маніяки. А тепер спробуємо пошукати щось інше, наприклад «щастя, любов, вдячність». Неймовірно! Навколо суцільне свято, а люди – просто ангели і святі! З реальними адресами і телефонами!

joker.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Аудіоверсія: Пошукова система Всесвіт: проводимо експеримент з практичної метафізики

Справді, сучасні інформаційні технології дозволяють краще зрозуміти, в якому світі ми живемо. Якщо використовувати новітні метафори, то Всесвіт – це грандіозна пошукова система, в якій кожен може знайти те, чого прагне його душа. А в ролі пошукових слів виступають наші емоції, думки і слова.

Отже, про що думаємо і про що говоримо, те й притягуємо до себе. Якщо людина думає про неприємності – вчорашні чи майбутні – то вона притягує їх до себе і формує навколо відповідний простір. Якщо ж людина думає про речі чисті та святі – вона притягує до себе світлих людей і гармонійні події.

Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам. Кожний бо, хто просить, одержує; хто шукає, знаходить; хто стукає, тому відчинять (Добра новина Ісуса Хреста, сина Божого).

Здавалось би, все просто: думай про хороше – і воно саме притягнеться до тебе. Проте є одна «дрібничка»: людині дуже не просто керувати своїми думками. Скоріше, думки керують людиною. Вони самі – чи під впливом внутрішніх асоціацій, чи найменших зовнішніх подразників – виринають з підсвідомості і починають жити в голові людини самостійним життям.

То що тоді можна зробити, щоб негативні думки не виринали у свідомість і не забруднювали її? Відповідь на диво проста: треба видалити ці брудні думки з підсвідомості, тоді й не буде чому виринати.

Як цього досягнути?

По-перше, потрібно зменшити поточне інформаційне забруднення шляхом максимального прикривання каналів брудної вхідної інформації. Простіше кажучи, перестань дивитися телевізор, читати негативні тексти, перейматися важкими темами, спілкуватися з негармонійними людьми – настільки, наскільки це можливо. Шукай світлих людей і життєстверджуючі новини.

По-друге, контролюй свої думки та емоції. Пам’ятай, що радість – це природний стан людини, натомість тривога, страх, депресія – це неминучі прояви інформаційного забруднення. Тож як тільки людина відновлює чистоту свідомості, то відразу починає радіти, в яких би важких обставинах не була, навіть якщо вона в бою і йде на вірну смерть. Вчись у маленьких дітей: вони майже завжди радіють життю.

По-третє, здійсни цілеспрямоване очищення своєї інформаційної системи. Почни з базового 40-денного курсу Живого Слова – вже за тиждень тобі стане легше на душі, навколишній світ ставатиме світлішим, яскравішим, колоритнішим. Ще місяць роботи з текстами Живого Слова другого рівня – і ти помітиш, що навколо тебе вже змінився світ. Остаточне очищення досягаємо на третьому рівні за допомогою читання «кармічних форм» і перегляду «кармічних снів», сповнених любові й радості.

Після такого «капітального прибирання» підсвідомості твоя пошукова система буде генерувати тільки світлі запити і, відповідно, буде притягувати світлих людей і позитивні події. Тож не витрачаймо час: Всесвіт за нас!

 


В тему:

Як закріпитися у Царстві божому

5 правил поширення Царства божого

Стабілізація і Реформація, або Як прискорити Перехід

Глобальна криза і нова раса

Слова можуть зцілювати - дослідження вчених

Нічний кінотеатр «Живе Слово»: яскраво, доступно, безплатно

Машина часу «Третій Гетьманат» – реконструкція козацького духу в технотронну епоху

Наші інтереси: 

Використовуємо функціонал Всесвіту.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Комментарии

Аватар пользователя Явсе Світ

За що мені подобається сайт НО,так це за простоту викладення дуже-дуже серйозних тем..Для простої людини,щоб знайти,прочитати і зрозуміти матеріал поданий у цій маленькій чудо статті-молитві,потрібно було б прочитати цілі бібліотеки..Дякую..

Вірю в те, що розумію.

Аватар пользователя Доброслав Велесовий

Так, пан Каганець вміє в мінімум слів вкласти максимум значення. Дуже люблю авторів, які вміють лаконічно і просто щось пояснити на дуже вдалих прикладах. Дійсно бувало таке, що одна прочитана книга надавала більше інформації і розуміння, ніж десять інших.

Аватар пользователя Анатолій Висота

Ще раз перечитав. Дякую. Я вперше познайомився з цією справою у творах ЛУЇЗИ ГЕЙ так років з 25 тому.Тепер друг Ігор гарно все узагальнив.

Аватар пользователя Бард Рой

Ну, от - отак і треба! Але, щоб життя медом не здавалось суцільним, треба вряди-годи набирати: «злочин, брехня, убивці». Бо, по-перше, так веселіше і по-друге, від загалу не варто аж надто відриватись... Втім, це моє так зване ІМХО.

Хай буде!

Аватар пользователя Миро Продум

"Загал" тебе й так не забуде, навіть без нагадування.

Якщо хтось хоче позбутися неприємностей, то має чітко визначитися, що йому потрібно.

Бард Рой говорит:
Ну, от - отак і треба! Але, щоб життя медом не здавалось суцільним, треба вряди-годи набирати: «злочин, брехня, убивці». Бо, по-перше, так веселіше і по-друге, від загалу не варто аж надто відриватись... Втім, це моє так зване ІМХО.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Аватар пользователя Ора Світла

Так, стаття, як перлина -
і маленька, і дорогоцінна !

Усе проминає, за винятком Бога і Любові.
Григорій Сковорода

Аватар пользователя Іван Андрійович

Ця інформація дуже позитивна.
Але якщо спуститися на землю, зокрема в Україну, то люди живуть в негативів кожного дня, Брехня політиків, несправедливість, ненависть, війна, і.т.д, це дуже важко ігнорувати.
Коли до тебе в дім вривається " зло" війна, погана людина, ти ніяк позитивними думками не зможеш що небуть зробити. " Око за око"

Аватар пользователя Микола Стригунов

Зможеш, якщо позитівні думки сильні. Завдяки позитивним думкам можна танцювати зі смертю та залишитись живим. Завдяки позитивним думкам можна піднятись із Пекла. А, думки просто скеровуються м'язами. То, аби були позитивні думки, треба посміхатися та тримати спину рівно. Саме в такому порядку - спочатку посміхатися, і від цього думки стають позитивними, навіть у Пеклі.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Аватар пользователя Валерій Зміївський

Усім добридень! Пропоную для підняття позитиву цей матеріал (він стосується усіх нас...):
https://uamodna.com/articles/valeriy-zmiyivsjkyy-ukrayina-znaky-zodiaku-ukrayina-rik-2020-y-rik-bilogo-orla-bilogo-schura-druge-pivrichchya/

Аватар пользователя Бард Рой

Нещодавно довідався і спрактикував одну хохму. Може, хтось не знав, то ділюся: уведіть у гуглі ("зображення" чи "картинки") українською: "мати вчить доньку", а потім московітською: "мама учит дочь". Веселого перегляду!

Хай буде!

Аватар пользователя Микола Стригунов

Цікаво! То я спілкуюсь із людьми, яких звуть Олексадр Правда та Френк Фелікс (Вільний Щасливий, в перекладі українською). Значить, то я їх притягнув до себе.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!