Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Канада вводить добровільно-примусові COVID-паспорти

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Без документа не можна буде ані подорожувати, ані потрапити на роботу або в театр. У канадській провінції Онтаріо збираються ввести COVID-паспорти для тих громадян, які вакцинуються від коронавірусної інфекції, – у них будуть переваги перед тими, хто відмовиться від щеплення.

Про це, як повідомляє Global News, заявила міністр охорони здоров'я провінції Крістін Елліот.

За її словами, такий документ може знадобитися людям для подорожей, роботи, відвідування театрів, кінотеатрів і всіх "інших місць, де люди у тіснішому фізичному контакті".

"Це буде важливо для людей", – підкреслила чиновниця, але ця ініціатива уряду не буде обов'язковою. Отримання такого документу після вакцинації добровільне.

"На людей, які не прищепилися, можуть бути накладені деякі обмеження, але це залежатиме від конкретної особи – хоче вона отримати вакцину, щоб мати змогу робити ці речі, чи ні. Але це добровільно", – сказала Крістін Елліот.

Крім того, канадцям віком до 16 років не дозволено вакцинуватися проти коронавірусу, заявили в середу представники Health Canada.

Нагадаємо, Канада схвалила вакцину від коронавірусу американської компанії Pfizer, повідомляє Сьогодні, а всі громадяни країни отримають вакцину безплатно, як раніше заявляв прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

8 грудня Велика Британія розпочала масову вакцинацію свого населення проти коронавірусу.

Наші інтереси: 

Розуміти, що ті, хто придумав коронааферу, зараз розбагатіють на вакцинації, а також створять для людей нову "нормальність" у вигляді цифрового концтабору і тотального контролю, а незгодні будуть покарані за непослух тим, що їх викинуть зі звичного життя. 

Підписуюсь на новини

Comments

Микола Стригунов's picture

Цікаво, коли діти диявола почнуть наносити людям QR-код на шкіру? І, також цікаво, які люди це будуть терпіти? Як то кажуть, якщо людина терпить, що її шмагають батогом, то вона заслуговує на батіг...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!