Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
266

Спростовано фейк про «втечу» Петра Порошенка з мітингу в Житомирі

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Прес-секретар Президента Святослав Цеголко опублікував фото, які спростовують поширену раніше деякими ЗМІ інформацію про нібито втечу Петра Порошенка з мітингу в Житомирі. 

190313poroshenko.jpg

Петро Порошенко в Житомирі
Петро Порошенко в Житомирі 11 березня 2019 р.

На опублікованих ним у Facebook світлинах видно, що Президент ішов до, а не від людей.

“Класичний фейк, коли фото підрізають. Сподіваюся, у тих, хто його поширив, вистачить сміливості подати спростування”, - зазначив Цеголко.

Крім того, сам автор фотографій житомирський репортер Леонід Шевчук оприлюднив реальні знімки, які він зробив на заході.

"Всім зрадофілам присвячується. Я — автор фото з президентом, який іде до людей! Не тікає, а йде до натовпу тисяч осіб, зокрема і натовпу з опонентами. Ці фото, зроблені до мітингу, коли Порошенко тільки виходить до людей", — зазначив він. 

Петро Порошенко в Житомирі 11 березня 2019 року

Наші інтереси: 

Сприймати реальність без спотворень, у всій повноті. 

Підписуюсь на новини

Comments

Володимир Федько's picture

Що можна сказати!? МИ НА ВІЙНІ! І ворог не тільки стріляє у наших воїнів на передовій, а й стріляє в уми і душі наших громадян в тилу!

У ворога є посіпаки! ЦЕ так звана "вільна преса". Вона дійсно вільна... від совісті, моралі, обов'язку перед Україною. Вона "на утриманні" олігархів, для яких святинею є тільки "золотий телець".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Ігор Каганець's picture

ТБ Еспрессо дало інтерв'ю з московським адвокатом Фейгіним, отим, що займався справою Н. Савченко. Так от цей дуже недурний чоловік видав одну сакраментальну річ і сказав приблизно таке: у нинішній перевиборній гарячці в Україні не видно чіткої межі між критикою президента Порошенка і сіянням хаосу та розхитуванням Української держави. Це дуже слушна думка мудрої людини. Бо нині багато-хто так бореться з Порошенком, що в цій боротьбі готовий поховати і Українську державу.

Все, що робиться з власної волі, - добро!