Ігор Каганець's picture
Ігор Каганець
  • Visits: 1
  • Hits: 1

Інтертипні стосунки у квадрі та релігійна технологія дуалізації (+аудіо)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Для вироблення людиною вищих якостей найкращими є дуальні стосунки. Тому дуалізація розглядається як важлива релігійна практика. Що більше дуальних зв’язків, то потужніша Аріянська Церква.    

200709garmonizaciya-1.jpg

Дуальність в єдність перетікає, гармонію Всесвіту прославляємо!
Дуальність в єдність перетікає, гармонію Всесвіту прославляємо!

Аудіоверсія:

Попередні статті:

Середній клас і тріада продуктивності

Як ми вже з’ясували, рушієм переходу України до постіндустріального суспільства є український середній клас. Цим терміном ми позначаємо соціальну групу, для якої властива «тріада продуктивності»:

  • жити власним розумом
  • жити власною працею  
  • дбати про спільне благо.

Проте під приводом «карантину» індустріальний паразитичний конгломерат здійснює рішучу системну атаку, спрямовану на повну ліквідацію середнього класу. В цих умовах єдино адекватною формою протидії є самоорганізація середнього класу в Аріянську Церкву. На початковому етапі її на 90% складатимуть українці з соціотипами (психологічними типами), які належать до Четвертої квадри. Ці люди тяжіють до Аріянської Церкви тому, що аріянський світогляд ідеально відповідає чотирьом психологічним вартостям Четвертої квадри:

  • етика духу,
  • логіка чесної праці,
  • інтуїція здібностей,
  • сенсорика краси і якості.

Ці чотири психічні функції необхідні для будь-якої творчої продуктивної діяльності. Усі інші 12 психічних функцій, які є цінностями трьох інших квадр, необхідні для утилізації неактуальних або невдалих проектів Четвертої квадри. Середній клас є найбільш продуктивною соціальною групою, тож не дивно, що він переважно складається з осіб, що належать до Четвертої квадри.

Соціотипи Четвертої квадри

Отже, принаймні 90% потенційних прихильників аріянства належать до Четвертої квадри, яка складається з 4 соціотипів:

«Миротворець»: етико-інтуїтивний інтроверт (ЕІІ)

«Адміністратор»: логіко-сенсорний екстраверт (ЛСЕ)

«Майстер»: сенсорно-логічний інтроверт (СЛІ)

«Психолог»: інтуїтивно-етичний екстраверт (ІЕЕ)

Оскільки соціотипи однієї квадри поділяють спільну систему цінностей, то будь-які стосунки всередині квадри кращі, ніж будь-які стосунки з членами інших квадр.

А тепер погляньмо на внутрішньо квадрові стосунки всередині Четвертої квадри. Між чотирма соціотипами можливі чотири види стосунків. Погляньмо на них з погляду продуктивності, тобто спроможності творити нове, розв'язувати проблеми, розвиватися.

Тотожні стосунки

Тотожні стосунки виникають між тими ж самими соціотипами, наприклад, між двома «Психологами». Тут нема ні доповнення, ні протистояння. З погляду продуктивності тотожні стосунки – це застій, при якому працює формула 1+1=1. Тобто нема нової якості. Якщо до синього кольору додати такий самий синій, то в сумі нічого не зміниться. Тотожні стосунки – це психологічна пастка: на самому початку вони приваблюють надзвичайною легкістю і відчуттям, що зустрілися однодумці. Проте незабаром ця легкість переходить у байдужість, а потім і порожнечу.

Дзеркальні стосунки

Дзеркальні стосунки виникають у соціотипів з такими ж самими психічними функціями, але по-іншому розміщених: що для одного є найбільшою цінністю, те для іншого – інструментом (наприклад, логіко-сенсорний екстраверт і сенсорно-логічний інтроверт). Це призводить до дрібних непорозумінь і взаємних повчань про те, як правильно жити.

У порівнянні з тотожними стосунками, тут з’являється нова динаміка – адже «дзеркальні» соціотипи відрізняються за ознаками «екстраверсія–інтроверсія» і «рішучість–гнучкість». Проте ця динаміка мало продуктивна. В результаті отримуємо ту ж саму формулу: 1+1≈1. Дзеркальні стосунки виникають між «Миротворцем» і «Психологом», між «Адміністратором» і «Майстром».

Стосунки активації

Активаційні стосунки виникають у квадрі між двома інтровертами або двома екстравертами, а саме в парах «Миротворець–Майстер» і «Адміністратор–Психолог». Це надзвичайно приємні стосунки, сповнені новизни і, водночас, щирості. Активатори надзвичайно інтенсивно обмінюються інформацію, але проблема – не вміють вчасно зупинитися. У цих стосунках відсутні «гальма». Відтак насолода від спілкування завершується «перебором», втомою і спустошенням. Активаційні стосунки дають потужний поштовх для продуктивної взаємодії, проте постійні підйоми і спади заважають взаємному розвитку. Активація – це тактичний союз. Формула продуктивності: 1+1=2.

Дуальні стосунки

Дуальні стосунки виникають у парах «Миротворець–Адміністратор» і «Майстер–Психолог». Вони дещо подібні до активаційних, але спокійніші та гармонійніші. Кожен з партнерів отримуємо багато яскравого, нового і корисного – і це не веде до втоми. Екстраверти та інтроверти вдало збалансовують один одного: експансія доповнюється глибиною, етика – логікою, сенсорика – інтуїцією. Дуальні стосунки мають довгостроковий характер, відтак сприяють постійному розвитку. Найголовніше те, в цих стосунках з’являється нова якість, подібно як поєднання синього і жовтого кольору дає зелений колір. Тому формула продуктивності дуальної пари: 1+1>>3. Дуалізація – це стратегічний союз.

Дуалізація як релігійна технологія

Релігійною метою аріянства є еволюційне зростання людини – «гомо люденс», «гравця». У ході цього зростання людина набуває нових якостей, властивих для щораз вищих рівнів розвитку, а саме – «реалізованої людини» (арія), «універсальної людини» (ельфа) і «боголюдини» (спаса).

Найкращими для вироблення вищих якостей є дуальні стосунки. Тому дуалізація розглядається в аріянстві як базова релігійна технологія. Що більше дуальних зв’язків, то потужніша аріянська спільнота.

Понад те, Аріянська Церква – це передусім простір гармонійних стосунків. Досягнення максимального рівня дуалізації – це критерій ефективності нашої діяльності, головна мета для розробки церковного софту, основа досягнення індивідуального і колективного Щастя.

Продовження: Спонукання до дії в чотирьох квадрах: чому це важливо для Аріянської Церкви

Maxima - У Раю

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
Наші інтереси: 

Творимо Аріянську Церкву – ядро Вільної Української Держави. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Сергій Білецький's picture

необхідність організувати свої думки так, аби їх можна було пояснити іншим, показує мені нові шляхи для просування вгору

Микола Стригунов's picture

То, так. Тому й потрібно писати статті.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Микола Стригунов's picture

А потребу в дуалізації підтвердую своїм власним досвідом! Це дуже й дуже корисно! І приємно, так. То трохи згодом буде відповідне відео. Якщо є дуалізація, то створення-організація громади є цілком можливою справою!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Ігор Каганець's picture

У нас цілком конкретне і технічно просте завдання: створити умови -

1) для пізнання себе - через пізнання свого соціотипу (за допомогою спілкування з гравцями тотожного соціотипу);

2) для прискореного розвитку - завдяки дуалізації, тобто можливості спілкування з гравцями дуального соціотипу.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Сергій Ждан's picture

Є думка, що створюються пари не для доповнення одне одного, а для взаємного виховання. А дуала датуть тому, хто вже досяг певної досконалості.
Якщо відомо, що народ має найкращу (для власного росту) владу, то і людина отримує найкращу (для власного свого розвитку) пару, і це навряд буде дуал. То варто потренуватись і вирости на негативних відносинах, а дуал з'явится, можливо, лише в наступній реінкарації, хіба що, продовжимо своє житя.

Все починається з Любові.

Ігор Каганець's picture

Це вже кожен сам собі вирішує, який розвиток йому подобається: у щасті з дуалом чи у боротьбі з конфліктером.

Усе, що робиться з власної волі, - добро!

Сергій Ждан wrote:
Є думка, що створюються пари не для доповнення одне одного, а для взаємного виховання. А дуала датуть тому, хто вже досяг певної досконалості.
Якщо відомо, що народ має найкращу (для власного росту) владу, то і людина отримує найкращу (для власного свого розвитку) пару, і це навряд буде дуал. То варто потренуватись і вирости на негативних відносинах, а дуал з'явится, можливо, лише в наступній реінкарації, хіба що, продовжимо своє житя.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Микола Стригунов's picture

Дякую за комплімент!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Сергій Ждан's picture

Я вже здавна шукаю свого дуала, але мені не щастить: мождиво я до нього ще не доріс. А що робити з рештою стосунків, відкидати чи використовувати іншим (яким?) чином?

Все починається з Любові.