Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська

"Цю правду повинен знати весь світ"– Філарет про причини Голодомору

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

"Причинами Голодомору стало бажання радянської влади знищити українців та заволодіти хлібом. Однак з часом страшні події 1932-1933 років весь світ визнає геноцидом українського народу", – про це сказав голова УПЦ КП Філарет під час вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років на засіданні Верховної Ради.

Філарет висловив вдячність державам, які визнали Голодомор геноцидом українського народу.

Цю правду повинні знати не тільки ми, а повинен знать весь світ. І ми раді тому, що світ підтримує нас, підтримує правду. Голодомор — це не голод був. А це було знищення українського народу, — наголосив Філарет.

Окрім того, Філарет розповів про причини страшних подій 1932-33 років.

"Безбожне радянське керівництво, яке сиділо в Москві, у 1932-33 вирішило знищити українців, щоб вони не переважали російський народ. Це – одна з головних причин Голодомору", – наголосив він.

За словами патріарха, перепис населення Радянського союзу засвідчив, що українців у Радянському Союзі — 85 мільйонів, а росіян — 65 мільйонів. Саме тому радянське керівництво, яке сиділо в Москві, вирішило знищити українців, щоб вони не переважали російський народ.

Натомість другою причиною стало бажання радянського керівництва заволодіти хлібом

Друга причина — слова Бухаріна, який сказав: хто володіє хлібом, той має владу, – зазначив священнослужитель.

За його словами, хлібом володіли українські селяни, тому у них фактично була влада. Тому почався процес колективізації для того, щоб хліб передати в руки радянської влади. Проте українські селяни не хотіли йти в колгоспи.

Що таке Голодомор в Україні?

Акт геноциду українського народу, організований керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках шляхом створення штучного масового голоду.

Це призвело до смерті від голоду 3 мільйонів 941 тисячі людей.

Голодомор був викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва СРСР та УСРР на чолі з Йосипом Сталіним. Був розрахований на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

 

 

Наші інтереси: 

Думка церкви збігається з державною позицією. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Comments

Володимир Федько's picture

Quote:
Цю правду повинні знати не тільки ми, а повинен знать весь світ. І ми раді тому, що світ підтримує нас, підтримує правду. Голодомор — це не голод був. А це було знищення українського народу, — наголосив Філарет.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!