Оксана Колосовська's picture
Оксана Колосовська

Кремль підтримуватиме на президентських виборах Тимошенко, – головред "Эхо Москвы" Венедіктов

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент Росії Володимир Путін чітко дав зрозуміти, що буде підтримувати на виборах президента України лідера "Батьківщини" Юлію Тимошенко, вважає головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов. 

venedyktov.jpg

Олексій Венедиктов

Проведенням виборів на підконтрольних бойовикам територіях Донецької та Луганської областей, Кремль пішов на "повне порушення" Мінських угод і дав зрозуміти, що за нинішньої влади в Україні конфлікт на Донбасі врегульовано не буде. Таку думку в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" висловив 17 листопада її головний редактор Олексій Венедиктов.

"Можна сперечатися, хто не виконує [Мінські угоди], але хто точно порушує, то це історія. Я думаю, важливі не вибори "ЛНР" і "ДНР" а те, що [президент Росії Володимир] Путін сказав, що з нинішньою владою в Україні ми не просунемося нікуди. Беручи до уваги президентську кампанію, це явний знак того, що Кремль підтримуватиме Юлію Тимошенко на президентських виборах", – заявив він.

Венедиктов додав, що внесення Тимошенко до санкційного списку РФ теж допоможе її електоральним шансам.

"Це дуже допомагає. Ви всі вважаєте, що вони дуболами, а вони урфін-джюси (герой казкового циклу про Смарагдове місто Урфін Джюс за допомогою чарівного порошку створив армію дерев'яних солдатів-дуболамів і захопив владу.  – ред), а не дуболами. Вони порошком її посипають", – підсумував головний редактор "Эхо Москвы".

11 листопада на підконтрольних бойовикам територіях Донецької та Луганської областей відбулися "вибори депутатів народних рад і глав республік". Президент України Петро Порошенко назвав ці "вибори" фейковими. У прокуратурі Донецької області нагадали, що причетним до організації виборів на Донбасі загрожує довічне позбавлення волі.

"Вибори" в ОРДЛО розкритикували Євросоюз і США. Представник ЄС із питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні заявила, що вони порушують міжнародне право і підривають зобов'язання, взяті в межах Мінських угод про врегулювання ситуації на Донбасі. Посольство США в Україні зазначило, що вигоду від "бутафорських виборів" в ОРДЛО дістануть тільки прибічники Росії на сході України.

Вибори президента України відбудуться у 2019 році.

Джерело

Наші інтереси: 

Розуміти кроки ворога на два ходи наперед.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Comments

Володимир Федько's picture

Дослідження явно замовне!

Quote:
Згідно з опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології, Центром Разумкова та Соціологічною групою "Рейтинг" із 19 жовтня до 2 листопада, серед тих, хто планує голосувати і визначився, у трійці лідерів-потенційних кандидатів у президенти України – Тимошенко (20,7%), актор Володимир Зеленський (11,44%) і Порошенко (10,3%).

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture

Момент істини настав!

У Тимошенко є вибір:

- боротися за президентську посаду, маючи підтримку Росії і Путіна, тобто стати на антидержавницький щодо України шлях;

- відмовитися від участі в президентських виборах.

Quote:
"Можна сперечатися, хто не виконує [Мінські угоди], але хто точно порушує, то це історія. Я думаю, важливі не вибори "ЛНР" і "ДНР" а те, що [президент Росії Володимир] Путін сказав, що з нинішньою владою в Україні ми не просунемося нікуди. Беручи до уваги президентську кампанію, це явний знак того, що Кремль підтримуватиме Юлію Тимошенко на президентських виборах".

Безумовно, що участь Тимошенко у президентських виборах розколе українське суспільство на два табори. В той же час, буде зрозуміло ХТО ВОРОГ нашої державності!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Явсе Світ's picture

Весь Тернопіль заліплений обіцянками "газової королеви"...Коли до людей вже почне доходити,що вибори без вибору це "мартишкін труд"...

Вірю в те, що розумію.

Андрій Ясун's picture

Бідна Тернопільщина! Свій рідний край вважаю політично найтупішим зі всіх областей України. І не тільки політично. До влади приходять якісь розумові злидні. Виробництво завалене і посеред Тернополя, як клоака центральний ринок. Купи-продай все і вся. Різноманітні генделики навчилися "працювати" від донецьких і сидять як ненажерливі павуки, снуючи сіті на все, що вважають своїм. І Юлька це бачить, і добре знає, за яке місце ту бидлоту брати. А Порошенко буде мати найнижчий рейтинг в Тернополі, бо як бізнесмена він його не цікавить.
А Тернопільщина географічно знаходиться у центрі між областями у західному регіоні. У стратегічно вигідному положенні, бо далеко від Росії (при наступі російської армії Харків першим попаде під удар). Їй би підняти потужності, відновити виробничі процеси, перевести основне військове виробництво зі сходу України...

Явсе Світ wrote:
Весь Тернопіль заліплений обіцянками "газової королеви"...Коли до людей вже почне доходити,що вибори без вибору це "мартишкін труд"...

Si vis pacem, para bellum

Явсе Світ's picture

Так,Юлька бачить чим брати простого обивателя...Та виникає запитання,навіщо Порошенко дає їй можливість на цьому грати...Адже у нього практично вся влада в Україні;в той же час і відповідальність історичного рівня...

Вірю в те, що розумію.

Володимир Федько's picture

Теза "вибори без вибору", яку нав'язують певні політичні сили облудна і шкідлива. Крім того, вона не відповідає дійсності! Список кандидатів великий... Тут і політики (Порошенко, Тимошенко); тут і екс-військові (Гриценко); тут і співаки (Вакарчук); тут і артисти (Зеленський); тут і люди невизначеної професії (Терещенко)...

Справа в іншому. Справа в тому, що електорат безвідповідально ставиться до виборів як Президента, так і народних депутатів у Верховну Раду. Тому піднімають на щит осіб, яким навіть 20 гривень не можна довірити, щоб вони сходили за пивом!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Ігор Каганець's picture

Це ж саме говорить московський професор Валерій Соловей: Путін зробив ставку на Тимошенко, все інше - технічні проекти.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Явсе Світ's picture

"Вибори без вибору" означає,що нема різниці чи Порошенко чи Тимошенко...Своєю діяльністю влада Порошенко тягне за вуха Тимошенко у крісло президента...Кремлю байдуже із яким із своїх агентів мати справу...

Досить сайту світоглядних новин вестися на те,що "Хтось щось каже про те чи інше"...а то виходить кісільовщина тільки у вишиванці...

Вірю в те, що розумію.

Володимир Федько's picture

Безвідповідальність виборців - наша головна біда!

А давайте виберемо в нардепи Савченко! То пусте, що вона десь в Росії сидить в ув'язненні і ніякої користі з неї, як законодавця не буде. Вибрали! Наслідки знаємо!

А давайте виберемо в нардепи Гаврилюка! То пусте, що він малограмотний і і ніякої користі з нього, як законодавця не буде. Вибрали. Які результати від його присутності у ВРУ? Ніяких, бо голосує він по підказці голови фракції!

А давайте виберемо в нардепи Злату Огневич! То пусте, що вона співачка і ніякої користі з неї, як законодавця не буде. Вибрали. Які результати від її присутності у ВРУ? Ніяких. Більше того, вона склала повноваження і пішла співати.

А давайте виберемо в Президенти Терещенко! То пусте, що він не має відповідної освіти та досвіду керування...

А давайте виберемо в Президенти Вакарчука! То пусте, що він тіко співати вміє...

А давайте виберемо в Президенти Зеленського! То пусте, що він тіко в шоу грати вміє...

Скільки ще будемо вибирати невігласів!?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture

Якщо говорити про Тимошенко, як майбутнього кандидата на президентських виборах. то виникають серйозні юридичні питання:

- На якій підставі її звільнили з колонії, де вона відбувала покарання згідно винесеного судом вироку?
- Чи відбулося це згідно з Конституцією України та відповідною юридичною процедурою: переглядом її кримінальної справи судом у новому складі, скасуванням попереднього вироку і визнанням її невиновною?
- Чи покарані слідчі і судді, якщо попереднє слідство та суд по її справі були сфальсифіковані?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Явсе Світ's picture

Конституційний суд визнав конституційним закріплення у Конституції курсу України на членство в Європейському Союзі та Північноатлантичному альянсі НАТО.

Про це повідомляє прес-служба партії "Блок Петра Порошенка" з посиланням на представника президента у Верховній Раді Ірину Луценко.

За її словами, конституційний суд надав позитивний висновок щодо конституційних змін у частині інтеграції ЄС і НАТО.

"Рішення про визнання президентського проекту змін до Конституції підтримала переважна більшість – 14 суддів КС . Відтак, це дає парламенту можливість розглянути документ в сесійній залі", – Луценко.

20 вересня у Верховній Раді ухвалили рішення про включення до порядку денного 9-ї сесії парламенту та передачі до Конституційного суду проекту закону №9037 про внесення змін до Конституції щодо стратегічного курсу України на набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО.

Як повідомлялося, на прес-конференції 28 лютого президент Петро Порошенко запропонував закріпити у Конституції курс на євро- та євроатлантичну інтеграцію України.

"Прагнення до членства в ЄС та НАТО можна було б зафіксувати у преамбулі Конституції", - заявив Порошенко.

Згодом Порошенко зареєстрував у Верховній Раді проект змін до Конституції щодо прагнення інтеграції України в НАТО і Європейський Союз. Для внесення змін до Конституції необхідно щонайменше 300 голосів у парламенті.

4 вересня Верховна Рада оприлюднили текст президентського законопроектупро внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО.

КС схвалив конституційні зміни щодо курсу України в ЄС і НАТО

Щось мені здається,що з Юлею чи без неї,Україна вже не повернеться в "обійми" Московії...

Вірю в те, що розумію.

Володимир Федько's picture

Головним завданням Москви на даний момент є внесення хаосу в політичне життя України! Президентські вибори - найбільш зручний для цього привід!

Найрозумнішим (і найвигіднішим для країни) на даний момент є прийняти Закон про перенесення виборів Президента і виборів до Верховної Ради на 2 роки!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture

Перенесення президентських і парламентських виборів на два роки, тобто на 2021 рік, має сенс і для доопрацювання законодавчої бази:
- Законів про вибори, які на сьогодні мають певні недоліки.
- Необхідно прийняти Закон про відповідальність кандидатів на президентський пост та на депутатські мандати у ВРУ за брехливі обіцянки, які вони публічно дають під час виборчої кампанії.
- Необхідно прийняти Закон про відповідальність кандидатів на президентський пост та на депутатські мандати у ВРУ за достовірність інформації про свій майновий стан (рахунки в банках, нерухомість, участь у фірмах із зазначенням посад тощо) та про майновий стан своїх близьких родичів (батьків, дружини, дітей).
- У Законах про вибори передбачити норму, яка зобов'язує кандидатів оголошувати про своє бажання балотуватися на посаду Президента і депутатів ВРУ за 1 рік до проведення виборів, одночасно з публікацією своєї програми.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Володимир Федько's picture

Аріянин - це чесна, порядна, шляхетна і освічена людина, яка стоїть на засадах національного солідаризму і дбає про розбудову Держави.

Аріянин на сайті НО ділиться з гравцями своїми поглядами і своїм баченням розвитком держави.

Одним з актуальних питань сьогодення є майбутні президентські і парламентські вибори. Кожен гравець може вільно висловити свою думку щодо особи майбутнього Президента.

Користуючись цим правом, я висловив дві тези щодо президентських і парламентських виборів: про доцільність перенесення виборів на 2021 рік і про те. що найбільш професійним і корисним для України кандидатом на президентський пост є Петро Порошенко.

Крім голого заперечення названої мною кандидатури, нічого в коментарях не було сказано.

Можливо я помиляюся... Можливо. Але тоді я хотів би почути аргументовані докази, що Тимошенко, Ляшко, Гриценко тощо... мають більші чесноти, кращу освіту і практичний досвід роботи у вищих структурах державної влади, ніж нині діючий президент. Тобто, я хотів би прочитати порівняльний аналіз!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!