Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Так скажуть нам чи ні, хто конкретно зорганізував геноцид українців?

Категорія:

Президент розпорядився побудувати Меморіал пам'яті жертв Голодомору

Згідно розпорядження Президента Кучми в Києві планується зведення Меморіалу пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій. Проведення відкритого конкурсу на кращий проект покладено на Кабмін, який спільно з Київською міською державною адміністрацією має забезпечити його проектування та будівництво.

Уряд повинен внести на розгляд Верховної Ради законопроект щодо оцінки жахливих подій геноциду української нації 1932-33 років та розробити ритуал щорічного Дня пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій.

В суспільстві існує точка зору, що об’єктивний аналіз причин та наслідків штучно спланованої ліквідації потужного слов’янського етносу неминуче викличе істеричне заперечення з боку впливових антиукраїнських елементів, які спеціалізуються на боротьбі з так званим українським фашизмом та екстремізмом.

Українофоби підступно нав’язують масам насильницьку думку про те, що кожна спроба нації зберегти власну ідентичність та повернути собі право на господарювання у власній країні є проявом фашизму. Пропаганда стала настільки нав’язливою, що вже й нема бажаючих сперечатися. Для чого?

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи