Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Не-білі кидають виклик норвезьким “копам”

Категорія:

Керівник Норвезького поліцейського управління безпеки (Norwegian Police Security Service) Джорн Голм (Jorn Holme) заявив, що найбільша терористична загроза для Норвегії виходить від її власних громадян – насамперед другого покоління іммігрантів (тобто дітей іммігрантів – “НО”).

На семінарі з тероризму, організованому у середу Північною Радою (Nordic Council), Голм доводив, що самі шукачі притулку та іммігранти не є головною загрозою для Норвегії, скоріше джерелом незадоволення корінного населення.

“Боротьба проти терору тепер відбувається не десь далеко, а тут, шляхом гарної політики інтеграції, що включає у себе діалог та повагу,” – заявив Голм.

На думку Голма, життєво важливим є зібрати тих, хто є в зоні ризику, та знайти їм роботу. Він підкреслив, що це стосується як норвезької молоді, втягнутої в неонацистські угруповання, так і нащадків іммігрантів у другому-третьому поколіннях, яких вербують екстремістські ісламістські кола.

Голм також сказав, що ідентифікація невеликих ісламістських екстремістських груп, що використовують насилля або закликають до нього, виявилась набагато більш складним завданням, ніж це уявляється. І “рано чи пізно” Норвегія, як і решта Європи, повинна бути готова до терористичних атак.

Від “National Vanguard”: Чому норвезький уряд повинен “шукати роботу” для не-білих, якщо вони прибули в країну “для підтримки економіки”? Подібні запитання показують, чому в Європі затримують людей, що їх порушують.

Norwegian Cops 'Challenged' by Non-Whites
“National Vanguard”, 26 січня 2006.

Переклав Володимир Щербина

----------------------------------------------------

В тему:

Євгеніка для України

Етногенетичні інтереси і міжрасові змішування. Нова книжка Франка Солтера в огляді Майкла Полігнано

Небезпека змішаних шлюбів

В Сумській області затримали близько 300 мігрантів

У Лондоні судять мігранта-екстреміста

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи