Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Року Росії в Україні присвячується: ласкаво просимо в реальність!

Категорія:

“Народний Оглядач” оперативно відреагував на вчорашнє проголошення Президентом України Леонідом Кучмою 2003-го року “Роком Росії в Україні” — відкриттям нової рубрики “Невідома Росія”.

При цьому НО дотримується свого давнього принципу: “Інформація – це те, що приховується. Все інше – то реклама”. Завдяки рубриці “Невідома Росія” відвідувачі нашої сайту швидко переконаються, що Росія набагато цікавіша, глибша і різноманітніша, ніж це нам подає офіційна Москва.Наш особливий інтерес до Росії викликаний ще й тим, що за даними російської ФСБ на теренах від Калініграда до Владивостока проживає близько 50 млн вихідців з України, які організували і окультурили ці Євразійські простори, захистили ракетно-ядерним щитом і досі утримують від розпаду. Російські аналітики добре розуміють: більш-менш масове повернення українців з Росії в Україну означатиме здачу індоєвропейських Сибіру і Далекого Сходу монголоїдам Китаю.Рік Росії в Україні має започаткувати постійний інтерес українців всього світу до реальних процесів, що відбуваються в Росії. У цьому їм допоможе рубрика “Невідома Росія” щоденної інтернет-газети “Народний Оглядач”. Ласкаво просимо в реальність! — як казав Морфей з культового блок-бастера “Матриця”.

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи