Парад вишиванок у Львові

У середу, 28 квітня, центральними вулицями Львова пройшов парад вишиванок, присвячений пам’яті дивізії Галичина і спрямований на пропаганду традиційного українського одягу як засобу боротьби проти русифікації молоді.

“Цей марш організований у відповідь на істерію українофобії: плакати та пам’ятники Сталіну, бігборди з Леніним, червоні ганчірки над обласними центрами, арешти студентів-патріотів”, – пояснили організатори параду вишиванок.Почалося хода, в якій узяли участь понад дві тисячі чоловік, біля пам’ятника Степану Бандері: молодь розгорнула великий плакат з написом: “Не для ката наша хата” і колоною рушила до центру міста, скандуючи гасла “Галичина – дивізія героїв!”, “Слава Україні – Героям слава!”,”Хто ми? – Українці!, Що нам потрібно? – Влада!”, “Час знати правду!” та інші.Біля пам’ятника жертвам комуністичних злочинів хода зупинилася – учасники параду хвилиною мовчання вшанували загиблих та поклали квіти до монумента.Потім колона зробила коло по центральній площі Ринок і зібралася на віче біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Там учасники параду вишиванок висунули колективне вимогу вшанувати воїнів дивізії Галичина і визнати їх місце в українській історії. Крім того, було ухвалено рішення зробити акцію щорічною.Фоторепортаж на сайті "Рідна мода"

В тему:Марш величі духу у ЛьвовіОдяг сили, або оздоровлюючий мілітаризмОДЯГ СИЛИ: Ігор Каганець на Радіо Ера (аудіо)Гімнастерка «Перехід-IV» на «Червоній руті»Шеврони Арійської стрілецької асоціації (АРСА)Гімнастерка-сорочка “Перехід-IV”Кепі «Галар»100% позитиву! (відео)Надцивілізація Волі

Гравець: 
Народний Оглядач
21

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка