Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Звернення Соціал-Патріотичної Асамблеї Слов’ян до американського народу

Категорія:

Впродовж довгого часу Сполучені Штати Америки для всього світу були взірцем у справі пошанування гідності людини. Такий стан справ був спричинений об’єктивними обставинами.
Впродовж довгого часу Сполучені Штати Америки для всього світу були взірцем у справі пошанування гідності людини. Такий стан справ був спричинений об’єктивними обставинами. Першими європейцями, котрі заселили ці терени, були втікачі від кріпацтва та релігійного й національного гноблення.

Створюючи колонії, європейці будували власні взаємостосунки на Божих Заповідях й пошані гідності один одного. Здобувши незалежність, американський народ задекларував у власній конституції право кожного на всебічну реалізацію дарованих Творцем талантів.

Щирі прагнення не лишати ближніх в біді й недолі зобов’язували американський народ до активного втручання й протистояння фактам зневаги гідності людини в інших кінцях планети. Проте демократичний устрій та надміру толерантне ставлення до інакшості дало можливість злочинним лихварським колам організувати паразитування на тілі всього американського народу й нав’язування йому непритаманного цивілізованому світові світогляду.

Одним із знарядь духовного поневолення американського народу виявились расові хаміти. Сакральні роздуми над «Книгою Буття» дозволяють усвідомити, що нащадки Хама є людьми емоцій. На противагу від європейців, їм не притаманне вміння відшукати компроміс й дати події або явищу тверезу оцінку. Головним мірилом генетично закладеного в них світосприйняття є нестримне задоволення власних амбіцій та забаганок.

З причини надмірної толерантності хамство й збочене потрактування демократії як вседозволеності обернулось для американського народу трагедією. Факт узаконення одностатевих шлюбів і легалізація сатанізму засвідчили, що американський народ перебуває в стані духовної деградації. Цей факт позбавляє його права претендувати на роль світового гегемона.

Обрання президентом США представника хамітської раси Барака Абами є цинічною наругою над пам’яттю мільйонів європейців, що боролися за незалежність Сполучених Штатів.

Соціал-Патріотична Асамблея Слов’ян, закликає всі здорові сили, котрі є в Америці, до найактивнішої протидії наступу «культури Хама». Ми віримо в вашу перемогу.

Нехай живе Біла Америка! Слава Слов’янам!


В тему:

Справжня Народна Самооборона. Досвід американської демократії

Невідома Америка: Пророцтво Бенджаміна Франкліна про майбутнє США

Давайте вгадаємо національність головного політичного радника Обами

Все. Крапка.

Захід Заходу

Кредитування: гачок контролю за лояльністю

Кандидат на пост Президента Рон Пол вважає, що США рухаються до фашизму

Змінюючи Америку

Якою буде Америка в середині нинішнього століття

До 2050 року біле населення США опиниться в меншості

Меншини вже стали більшістю в одній третині найбільш населених округів США

«Шлюбна маса»

Homo Americanus: Дитя Епохи Постмодернизму

Захід Заходу

Обаманія, або Американський експеримент

Кенійська тітка Обами виявилася нелегалкою

Темний бік імміграції

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи