Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

У Польщі відкрилася фотовиставка дерев’яних церков Карпат

У неділю 9 березня в приміщенні греко-католицького храму у Кентшині (Польща) відбулася цікава презентація фотовиставки під заголовком "Карпати без кордонів". Автором згаданої фотовиставки є редактор греко-католицького місячника "Благовіст" Богдан Тхір.

На своїх фотографіях, він зобразив унікальну красу сакральної дерев’яної архітектури українських Карпат – регіону, який зараз розташований на території трьох держав Польщі, Словаччини та України. Протягом чотирьох років Богдан Тхір проїхав тисячі кілометрів та побував у багатьох місцях нерідко пов’язаних з видатними іменами українського народу. В ході своїх поїздок сфотографував понад 200 греко-католицьких церков, найстаріші з яких походять з початків XVI ст.Достойного гостя та усіх присутніх привітав о. парох Павло Старух ЧСВВ –ініціатор виставки. Отець Павло висловив подяку авторові фотовиставки за зусилля, які були потрібні для здійснення цього грандіозного заходу в цілому. Глядачі мали змогу подивитися традиційне фото а також мультимедійну проекцію з цікавим коментарем автора. Для деяких глядачів була це також зворушлива подорж у минуле, в роки свого дитинства до сіль звідки їх виселено під час операції "Вісла". Фотовиставку можна буде відвідувати протягом тижня.

Майдан
В тему:Сайт Олени Крушинської "Дерев'яні храми України"В Музеї Івана Гончара презентували книгу “Українські дерев’яні храми”В тему: 
Підписуюсь на новини