Категорія:

Львів. Праві б'ють ліваків

До півсотні правих активістів з камінням і скляними пляшками напали на львівський клуб-кафе «Лялька» у неділю, 18 лютого, близько 20 години перед початком концерту білоруських лівоекстремістських рок-груп.

Це був уже другий приїзд до Львова білоруських груп та шанувальників їхнього мистецтва із клубу BCHC (Brest City Hard Core), який об’єднує білоруських лівацьких рок-музикантів та лівих футбольних фанатів-антифашистів. Підчас першого візиту п’яти білоруських груп на запрошення львівського лівацького гурту «Годо» у листопаді минулого року їхня акція також зазнала нападу з боку десяти львівських скінхедів. Загалом, сутички із десятком агресорів стають звичним супроводом виступів групи «Годо». Але вчорашня була наймасштабнішою.Можливо, глядачам не сподобалася провокативна афіша концерту, яка містила лого й гасло антирасистського ультраекстремістського руху: «На добраніч, біла гордосте!».Побачивши свастики на стінах, арт-директор «Ляльки» викликав міліцію. Однак вона не зреагувала. Тим часом перед клубом-кафе розгорілося справжнє побоїще. Націоналісти кидали в натовп лівих радикалів перед входом до «Ляльки» каміння і скляні пляшки.Серед аудиторії лівацького гігу не бракувало брестських та київських антифа. Серед них були зокрема шарпи (s.h.a.r.p. - представники екстремістського руху «Скінхеди проти расових упереджень»), панки тощо.Лівоекстремістські гості із Бреста та Києва останнього блоку концерту вже не застали: їх чекала дорога додому. Для білорусів вона вилилася в нічну мандрівку автобусом із розбитими шибками.


---------------------------

В тему:Брюссельське божевілля: Бельгія забороняє числа 18 та 88Добра новина для білої людиниРаб повинен бути толерантнимТейлор: “Расове різноманіття є Божою карою – нестерпною, безкінечною карою”Арійський стандартРасова війна: саудити забороняють букву “Х”Німецький експериментФашизм чи солідаризм?Свастика і таємниця імені «Україна»Борія, тобто сонячно-потужна

Гравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка