Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Рок-характерники з Кому Вниз пройшли ІІ тур конкурсу на здобуття найвищої нагороди в Україні в галузi культури – Національної премії ім.Тараса Шевченка

Показово, що усі дев'ятнадцять учасників Комітету з Національної премії, серед яких письменниця Марія Матіос, кінорежисер Олег Бійма, актор і режисер Анатолій Хостікоєв та иньші визнані діячі культури, були у своєму рішенні одностайними, тож зараз "кому-внизівці" перебувають за крок від премії, яка присуджується видатним митцям за високоiдейнi й високохудожнi твори та роботи в літературі, образотворчому мистецтві, музиці, театральному мистецтві та кінематографії. Нашим представникам Музики Високого Духу залишилося подолати ІІІ-й, найважчий тур, де рішення приймається шляхом таємного голосування.

Нагадаємо, що 1 грудня у Львові з нагоди висунення Кому Вниз на здобуття Національної премії імені Тараса Шевченка відбувся величний концерт Кому Вниз – "Ретроспектива". За свідченням очевидців, виступ минув за вщент заповненої Львівської опери (Львівський національний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької), і це при тому, що ціна квитків сягала півтори тисячі гривень! У залі панувала атмосфера Велету Духу у противагу ницій буденності, а низку знакових пісень – "Птаха на ймення Nachtigall", "Суботів" (на вірші Т.Шевченка) і "Ворони" (на вірші Олександра Олеся) – публіка всотувала стоячи. Воно й не дивно, адже такі співанки в серці кожної нормальної людини бринять вже давно. Разом пролунав 21 твір: з минулих платівок, з майбутнього доробку, а також рідкісні старі пісні, які рок-рій навмисно не заяложував впродовж 15 років.Перед дійством у Мистецькому об’єднанні "Дзиґа" відбулася прес-зустріч з Кому Вниз. На ній ватажок гурту Андрій Середа зазначив, що сучасній Україні бракує військових маршів.

"Мені здається, що зараз надто затягнувся мирний час. А мир цікавий лише в паузах між війнами. Війнами тотальними, війнами соціумів. І тепер нам вкрай необхідна така війна".Не таємниця, що Патріархи нашої ґотики є найвідомішими представниками вітчизняної Правої культури. Це Середа не ховаючись підтвердив:

"Єдина музична місія Кому Вниз - підтримувати праворадикальні, праві національні рухи, мужніх людей, котрі вміють тримати зброю в руках і готові до кінця боротися за свою ідею. Ми взаємопов’язані, ми допомагаємо один одному. І ця взаємодія нас тримає вже довгий час. Є велика жага бачити впевнених молодих людей, які знають куди йдуть, на якій землі знаходяться і чого для неї хочуть. Є велике бажання бути разом з ними. Таке бажання тримає нас на сцені, тримає нас як команду".Будь-який представник Правої культури не може стояти осторонь політичного становища в країні, а тим паче Андрій Середа, який був "голосом" передвиборчої кампанії Віктора Ющенка. Цікавим є теперішнє ставлення чільника Кому Вниз до поведінки чинного Президента України:

"Людина має Богом дану енергетику і під час Помаранчевої революції зуміла згуртувати навколо себе людей, – вважає Середа. – Але ми не можемо чекати, як Росія, царя-батюшку. Тому шукатимемо нову людину, яка має гонор".Під час зустрічі з новинарями стрияни, давні друзі Кому Вниз, вручили Андрію Середі та Сергію Степаненку подарунок: кому-внизівську Сваргу, вкарбовану в бунчук гурту, над яким розкинув крила орел – втілення Високого Духу.Концерт Кому Вниз у Львові спричинив Комітет підприємців Львівщини. Саме він і висунув рій на здобуття Національної премії ім. Тараса Шевченка.При написанні використовувалися матеріялами з:

Іменної сторінки Кому Вниз komuvnyz.gothic.com.ua

Західної Інформаційної Корпорації (ЗіК) www.zik.com.ua

Щоденної газети неофіційної інформації, настроїв і громадської думки observer.sd.org.ua

--------------------------------------------------“ФДР-вісті з Краю”

(українські музичні новини)

Юрко ЗЕЛЕНИЙ, упорядник ФДР-вістей з Краю

вул. Оболонська, 21

4-й поверх, Праве крило

Київ 04071

Україна

+38 (067) 94-658-34

+38 (044) 417-56-14

+38 (044) 233-36-34

E-mail: info@fdr.com.ua

Web: www.fdr.com.ua

----------------------------------------------------В тему:Вечір в опері: тріумф високого духуЄ надія, що в Україні з’являться ґотичні відеокліпи“Кому Вниz” на маршіУкраїнські ґотичні новиниЛюбов і патологія Андрія Середи — національно-расово-свідомої людини світуАндрій Середа (гурт Кому Вниz): “Українська музика вигідно відрізняється від Української політики”Готична музика КОМУ ВНИZ. Забагато чорного...“Важливішим із мистецтв для нас є кіно...”Птаха NACHTIGALL в українських степах

В тему: 
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».