Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 135
  • Hits: 151

Міністр МОЗ лякає "четвертою хвилею" ковіду – новини коронабіснування

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов розповів про те, що є загроза нової, четвертої хвилі епідемії коронавірусу в Україні. Крім того, під час брифінгу він повідомив про можливе поширення індійського штаму коронавірусу в Україні, який, на його думку, є ще "небезпечнішим та агресивнішим" за південноафриканський та британський штами.

 

21040204.jpg

Максим Степанов. Фото: kmu.gov.ua

"Чергову хвилю коронавірусу подолано, але абсолютно не час розхолоджуватися. Чергова битва з ковідом попереду. Ми прогнозуємо, що в нас може бути і четверта хвиля коронавірусу. Тому ми не можемо розхолоджуватися. Ми повинні все зробити, щоб цей удар не був такий жорстокий, – сказав Степанов на брифінгу.

Міністр також похвалив своє міністерство за "зусилля", завдяки яким отримані вакцини Пфайзер-Біотех. У 2021 році буде отримано 20 млн доз вакцини.

Нагадаємо, місяць тому Степанов лякав «південноафриканським» та «британським» штамом коронавірусу

Як тільки суспільний інтерес до інформації про коронавірус зменшується, владні чиновники починають лякати новими "хвилями".


Відеокоментар щодо вакцинаційної афери:

 

 

Докладніше: Три прогнози щодо розвитку США: як працює футурологія (відео)

Наші інтереси: 

Розуміти, що спокою нам вже не дадуть: будуть вигадувати десяту, двадцяту хвилю, лякати різними штамами, щоб тримати в покорі та страху більшість населення і проводити постійні вакцинації.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Comments

Костянтин Струк's picture

У двох різних рекламах медичних центрів бачу різні ціни на ПЛР-тести - в одному більше 900 грн, а у другому майже 1400. Мимоволі задумуюся: щонайменше всі мають об'єднатися для боротьби з недугою, а вони роблять на ній бізнес і конкурують. Сумно.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Андрій Гарас's picture

А що, третя хвиля вже була?

Радіймо життю граючи!