Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

За умови вакцинації 10 млн осіб Україна зможе отримати 30 млн доларів від Світового банку

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Мінфін, МОЗ та Світовий банк напрацьовують питання можливої реалізації проекту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні», відповідно до якого сума позики для України становитиме 90 млн дол. США. 

Про це йшлось під час спільної наради Мінфіну та МОЗ зі Світовим банком, що відбулась 5 лютого 2021 року, повідомляє міністерство фінансів України.

Вони говорили про проведення в Україні вакцинації від COVID-19, що передбачає поповнення загального фонду Державного бюджету. За умови проведення вакцинації 10 млн осіб, які належать до групи ризику, Україна зможе отримати компенсацію в обсязі 30 млн дол. США.

На це звернув увагу Захар Мілютін і в цьому контексті згадав книгу «Нові зізнання економічного вбивці» Джона Перкінса, яка розповідає про сенс і механізми функціонування таких видів "фінансової допомоги" недорозвинутим країнам.

Джон Перкінс розкриває секрети спецслужб і пояснює, що кожен повинен і може зробити, щоб його країна і він сам не потрапили в економічне рабство.

Економічні вбивці – це високооплачувані професіонали, які ошукують країни по всій земній кулі на трильйони  доларів. Вони виводять гроші зі Світового банку, Агентства США з міжнародного розвитку (англ. USAID) та інших іноземних гуманітарних організацій до скарбниць величезних корпорацій і кишень кількох заможних родин, які контролюють світові природні ресурси. Брехливі фінансові звіти, фальсифіковані вибори, хабарі, вимагання, секс і вбивства – ось їхні інструменти. 

Автор колись обіймав посади у верхній частині піраміди, що її низовою ланкою є сучасні українські грантожери. Потім розкаявся. І тепер пише книги-зізнання, щоб попередити публіку та "загладити вину". Здебільшого безрезультатно. Бо публіка більше любить телевізор.

Нагадаємо, Україна купляє понад 1,9 млн доз китайської вакцини від Covid-19. Одна доза коштує 504 гривні.

Наші інтереси: 

Розуміти, для чого і яким коштом буде відбуватися вакцинація в Україні проти "страшної смертоносної хвороби".

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Comments

Бор Крутивус's picture

Це типу будуть платити ще й гроші державі за те, щоб людей вакцинувати. З довірю до вакцинації все явно пішло для них шкереберть і всі плани розвалились.

Ігор Каганець's picture

Здоров'я одного українця оцінили всього в три долари. Щось малувато. Уряд погано торгувався.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Микола Стригунов's picture

Та ні, торгувався, напевно, добре. Просто, всі розумні люди добре розуміють, що вакцинація потріна, насамперед, самим можновладцям. Аби уникнути суду за свої дії. А, три долари за кожного вакцинованого - це просто приємний бонус для них.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!