Олена Каганець's picture
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Hits: 0

Дуров закликав користувачів переходити з iOS на Android

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Засновник Telegram переконаний, що Apple є небезпечнішим, ніж Google, тому що може повністю обмежити доступ користувачів до додатків, які вони використовують. 

21013003.jpg

Павло Дуров. Фото www.flickr.com

У відповідь на коментар про видалення сервісу мікроблогів Parler з App Store через його неабияку популярність у прихильників президента Дональда Трампа, Дуров наголосив, що Apple є небезпечнішим за Google, тому що може повністю обмежити доступ користувачів до додатків, які вони використовують. На Android, за його словами, можна встановлювати власні додатки у вигляді apk-файлів.

«Ось чому я закликаю користувачів перейти з iOS на Android – це найменше, що вони можуть зробити, щоб зберегти доступ до вільного потоку інформації», – підкреслив Дуров.

Нагадаємо, Apple прибрала додаток соціальної мережі Parler з App Store після подій 6 січня біля Капітолія у Вашингтоні. 

«Ми завжди підтримували представлення різноманітних точок зору в App Store, однак, на платформі не місце погрозам насильством та незаконній діяльності. Parler не вжив достатніх заходів для припинення поширення погроз безпеці людей. Parler не буде в App Store, поки вони не вирішать цих проблем», – йдеться заяві техногіганта.

Між тим, 8 січня Google прибрала цей додаток з Google Play.

Наші інтереси: 

Думати про персональну інформаційну і цифрову безпеку.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Comments

Микола Стригунов's picture

Павло Дуров цілком, усюди та повністю в оцьому правий! Мабуть, наступним кроком Apple та Google cтане видалення Telegram в себе...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!