Lithuanian translation unavailable for Стародубцев: "Держслужбу треба зробити звичайною професією".

Comments

Роман Скеля's picture

"Стосовно звільнень,, я вважаю, що наші держслужбовці занадто захищені різними соціальними гарантіями, стандартами, Трудовим кодексом. Моя мрія полягає в тому, щоб держслужба була нормальна, звичайна професія. Така сама, як є аграрії, є айтішники, є фінансисти, є маркетологи, а є держслужбовці. Фінансисти можуть піти в IT. Називається фінтех. Чому маркетологи не можуть піти на держслужбу, потім з держслужби піти в IT, потім з IT піти далі? Це не має бути башта зі слонової кістки зі своїми розподілювачами, своїми лікарнями, відомчими дитячими садочками, санаторіями. Це має бути звичайна професія, в яку просто зайти і просто вийти", - розповів Стародубцев.

Золоті слова, давно пора, зайти - щоб працювати для людей, а не заради всіляких пільг і задоволення своїх потреб, вийти - коли зрозумів (ла) що то не твоє, грошей мало платять або звільнений за неякісну роботу.

З повагою та вірою у серці.

Ігор Каганець's picture

Нарешті зайнялися очищенням "Авгієвих стаєнь" цього совкового етатизму. Це фундаментальний рівень перетворення України. Водночас це елементарні заходи для підвищення загальної ефективності.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зірка Вітошинська's picture

А як у безпековій сфері держави?
Вояки, поліція...?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !