Lithuanian translation unavailable for Соціологи назвали партію, у якої найбільш освічений електорат.

Comments

Ігор Каганець's picture

Найрозумнішим є електорат "Європейської Солідарності" - це ті, кого ми відносимо до групи "Розумні українці" - це українці, спроможні до самостійного мислення. У першому турі президентських виборів вони засвітилися як група 16% (5% розумних + 11% достатньо розумних, щоб підтримати розумних). Про це ми вже говорили у статті Нація-25: структура, ідеологія, символіка, перспективи (+аудіо)

На виборах до ВР з цих 16% половину "відкусили": "Голос" відібрав 6%, а "Українська стратегія Гройсмана" відібрала 2%. Тобто Вакарчук і Гройсман працювали проти Порошенка.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Костянтин Струк's picture

Незрілість виборців "Слуги народу" (як і будь-яких виборців) важко оцінити. Іноді людина з вищою освітою діє так, наче ще не закінчила школу. І навпаки, вчорашній школяр може міркувати так, наче пройшов неабияку школу життя. Але саме люди першої категорії намагаються здаватися тими, ким не є насправді, і переконувати усіх у правильності свого вибору.
Зрештою, вибір не є правильним, чи неправильним. Він такий, який є.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Ігор Каганець's picture

Ще цікаво простежити з етнічної точки зору, хто найбільше відкусив голосів від партії Порошенка:

"Голос" - це проект Пінчука і Сороса (єврейський проект) - про це пише Радіо Свобода.

"Українська стратегія Гройсмана" - те ж саме, адже Гройсман - 100%-ий єврей. Цікаво, що Гройсман піднявся завдяки Порошенку. Так що історія з Іудою Іскаріотом цілком актуальна. Партія Гройсмана вочевидь не проходила у ВР, тому її завдання полягало саме в тому, щоб не пропустити партію Порошенка.

ВО "Свобода" протягом останнього року систематично поливала брудом саме Порошенка. Ця псевдонаціоналістична партія також не проходила у ВР, тому її завдання полягало саме в тому, щоб стримувати Порошенка. Кінець «Свободи»: підтримка «Проекту ЗЕ» поховала майбутнє цієї політсили.

Все, що робиться з власної волі, - добро!